SHADOWBOX IN DA BUSH!

Pravidelná drum’n’bassová noc In Da Bush, která získala v anketě Dance Awards cenu za druhou nejoblíbenější taneční noc v čechách, chystá své další pokračování na pátek 11. dubna. Na přípravě párty se Roxy tentokrát podílí s týmem lidí okolo projektu Shadowbox a celá akce je koncipována jako křest chystaného Shadowbox CD, které namixovala IM Cyber a vyjde jako příloha dubnového Ultramixu.

Vedle IM Cyber uslyšíte na hlavním podiu také Touchwooda z Roxy bookingu a talentovaného dje Nitrouse, známého z populárního Shadowbox vysílání na Rádiu 1. Hlavním hostem večera bude manchesterský producent a dj MARCUS INTALEX, vydávající své pozitivně laděné tracky hlavně na labelech 31 Records, Metalheadz nebo na jeho vlastní značce Soul:R. Přestože se jeho jméno v rámci současné junglové špičky už delší dobu řadí mezi ty nejčastěji skoňované, přivítáme Marcuse Intalexe v Praze úplně poprvé.

Produkční tým akce Shadowbox In Da Bush sáhl právě po Intalexovi nejen pro jeho momentální popularitu, ale i pro zábavný zpúsob djingu, kterým je po světě známý.
Na druhém, menším podiu se v breakbeatových setech představí zbytek “Shadowbox Mafie” ve složení Koogi, Akira a Kaplick, které jako host podpoří i Dys Martin, věnující se v poslední době téměř výhradně lámaným beatúm.
Vizuální stránku celé akce budou mít již tradičně pod palcem HPNVSN a Phase.
U příležitosti tohoto drum’n’bassového svátku byla vytvořena speciální webová stránka www.shadowbox.cz/indabush, kde najdete vedle biografie a diskografie MARCUSE INTALEXE i jeho set ke stažení, múžete si poslechnout rádiový spot nebo prohlédnout propagační materilál. Na www.shadowbox.cz se denně objevují novinky, související s přípravou akce.(rozhovory, články, soutěže)
ShadowBox meets Bush at ShadowBox In Da Bush 11.dubna 2oo3 v Roxy v Praze. See ya there !!

Text: Roxy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*