Rytmus v brnenskej Fléde

Brno (23. listopad) — V pátek 2. prosince představí slovenský rapper Rytmus na Flédě své nové album Fenomén v rámci Goral Fenomén Tour.

Rytmus, jedna z předních ikon současné české a slovenské hudební scény, navštíví v průběhu svého turné k desce Fenomén celkem čtrnáct měst, přičemž jeho brněnské vystoupení na Flédě bude současně jedinou zastávkou Goral Fenomén Tour v Jihomoravském kraji.

Rytmuse doprovodí na turné Malý Man, talentovaný rapper, freestyler a pianista. Určitě můžete očekávat ochutnávky z jeho chystaného alba. Za mixem se potom představí DJ Flux, vítěz DJ Master 2009 a více šampion CZ & SK DMC Supermacy 2010, a DJ Lucky Boy.

Vydavatelství Mafia Records, které stojí v pozadí Goral Fenomén Tour, připravilo pro všechny návštěvníky kopu bonusů, vynecháme-li soutěže a tombolu, každý návštěvník např. také obdrží Monster drink zdarma a slevový voucher na 20 % od firmy Klenoty Aurum. Součástí turné je rovněž Fallen BMX exhibice (jen ve vybraných městech) a specialitou je pak možnost ochutnat Goral Vodku MASTER, novinku v České republice.

Dostojí Rytmusova nová deska Fenomén svému jménu? Zjistit to můžete 2. prosince v brněnském klubu Fléda.

Více informací na: http://www.mafiarecords.cz/ / http://www.goralvodka.com/  /http://fleda.cz/

RYTMUS NA FLÉDĚ – klub Fléda, Štefánikova 24, Brno, Datum: 2. 12. 2011, Start: 20:00 Vstupné: 220 Kč (předprodej) / 270 Kč (na místě)
Vystoupí: Rytmus, MC Malý Man, DJ Flux, DJ Lucky Boy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*