Rozhovor: Justin Robertson

1. Nejprve ti chci poděkovat za super CD, které jsi připravil pro XMAG. Jak a kde si ho nahrával?
Jsem rád že se líbí, míchal sem to doma v klidu a na živo. Vybral jsem si desky, který hraju poslední dobou a šlo to hladce.

2. Podle čeho si vybíral desky?
Chtěl jsem tam zahrnout více stylú, aby to nebyl pouze jednotvárný techhouse. Takže jsou tam našlápnuté tracky, pak jsem změnil atmosféru na větší pohodu a pak zase něco jiného. Jsou to všechno desky, které poslední dobou hraju hodně v klubech.

3. Vzhledem ke svojí rezidenci v klubu Roxy, jsi celkem často v Praze. Jak se ti líbí české publikum, klub Roxy a jeho atmosféra ?
Miluju Roxy a lidi co tam choděj. Je to perfektní kombinace lidí co znají tuhle muziku, pozitivní energie a skvělé atmosféry. Líbí se mi, že si na nic nehrajou a nechodí se tam předvádět s novým oblečením jako v jiných komerčních klubech. Vždycky se tam těším a rád se vracím.

4. Co vlastně vaše klubová noc Bugged Out! , jak to funguje?
Bugged Out! je taková cestovatelská záležitost. Jednou je v Birminghamu pak v Londýně, Barceloně, Praze, Liverpoolu atd. Myšlenkou je dělat underground party s kvalitní muzikou a nebrat to tak strašně vážně. Jde nám hlavně o vytvoření dobré atmosféry, aby se lidi dobře bavili a poslouchali čerstvou muziku.

5. Kolik lidí a DJs se podílí na jeho přípravě?
Docela dost, je to zhruba 15-20 lidí a spousta DJs. Ale ne, že by hráli všichni pravidelně na těchto nocích, prostě s námi spolupracují a spoluvytváří podobu těchto party.

6. Nedávno jsi založil dokonce nový record label s názvem právě Bugged Out! Rec., je to pravda?
Ano je to pravda, ale ne úplně. Já s tím nemám zase tolik společného, založili ho lidé kolem Bugged Out!. Já pro něj pouze nahrávám a vydávám svoje skladby jako třeba teĎ se svým novým projektem Revtone. Další singl tam chystám vydat na konci léta.

7. Kdo tam ještě vydává?
Zatím kromě mě například Umek nebo Oliver Ho.

8. Jak se změnil tvúj styl hraní za poslední rok?
Začal sem míchat více stylú dohromady, abych pestřejšími sety vytvořil tu pravou atmosféru. Míchám do sebe house, leftfield, breakbeat prostě to co mám rád. Nechci zústat jen v techno světě. Vybírám si svěží skladby z rúzných stylú a snažím se je posunout dál v kombinaci s jiným beatem nebo náladou skladby.

9. Na CD pro XMAG je také pár tvých remixú. Co jsi remixoval poslední dobou a na čem pracuješ?
TeĎ jsem dokončil remix pro projekt Ladytrone z Liverpoolu. Momentálně se ale více snažím pracovat na vlastních věcech. Příští týden budu zase ve studiu tak doufám, že dokončím pár věcí.

10. Chtěl bys vzkázat něco našim čtenářúm a českému publiku?
Hodně štěstí a doufám, že se uvidíme v červnu na Go Planet Roxy !J

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*