Report: U.club

Ale oni sú nezlomitelní a kto sa chce dosta dnu a uži si zábavu musí zaplati presne a ani o korunu menej. Niektorím sa zdá vstupné 200 Sk drahé pritom mnoho ľudí si neuvedomuje koľko stojí taký zahraničný Dj.

čo nás dnes čaká ? Ako hviezda večera sa nám predstaví Luke SUN s Frankfurtu. Z čiech prišiel ukáza ako sa to hraje DJ Džejár a nebudú chýba ani stálice Dalo a Tibor.
Všetok ten dav začína dáva do varu Tibor. Rozbieha sa párty, na ktorú sa mnohí tešili už od pondelka.

Po ňom prichádza hviezda večera Luke SUN . Svoj set začína a mnoho náštevníkov nechápe a ani ja sám, vôbec neviem chyti rytmus.Je to čosi úplne iné rýchlym tempom meniace sa bity.Postupne to začína dáva celistvos a dav začína chápa tie 0 a 1 a v hlavách sa to dekóduje na neuveriteľné Techno.

Za ním nasleduje Džejár z Dalasu , ale nie tento sympatický Dj sa nám predvádza melodickým technom, ako je mnoho clubberov zvyknutých z českých párty. Všetci sa zabávaju a to je hlavné. Dávaju to patrične najavo svojím výkrikmi a rukami smerujúcim do nebies.

Celú túto parádu sa snaží udrža Dalo a darí sa mu . ¼udia sú na jednej vlne a žijú až do konca. Je pä hodín ráno a repráky akoby dostali skrat.,,Je koniec a čas ís domov“ oznamuje biletár. Tím, ktorým to nestačilo mohli pokračova a Ďalej sa zabáva v Edene kde sa konal after…

Text: Mažky

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*