REASON sa blíži!

Roxy Promotion uvádí

REASON

Dj LOTTIE (BBC radio1 / bugged out! – UK)
LOUTKA (beeswax), TVYKS (eastbase/paper rec.)

Sobota 5_4_2003 @ roxy

Po velmi dlouhém snažení se agentuře Roxy Promotion podařilo zabookovat do klubu Roxy nejžádanější djku současnosti. Anglická djka LOTTIE, která se tímto titulem honosí, je v současné době na absolutní špičce ženského djingu ve Velké Británii a Praha bude mít tu čest jí uvítat v sobotu 5. dubna na noci REASON v klubu Roxy. Tato noc, na kterou se měsíc co měsíc zve světová djská celebrita, vyniká také svou vizuální propracovaností. Djka LOTTIE, která v Anglii bývá častým hostem na legendárních nocích BUGGED OUT! a je residentní moderátorkou populárního britského tanečního rádia BBC RADIO1, hraje unikátní směs hardhouseu s funky technem a poslech jejího setu by si neměl nechat ujít žádný fanoušek taneční hudby.

Sekundovat jí budou dvě stálice na domácí houseové scéně: mistr zábavy a nestor tuzemské scény LOUTKA a Dj TVYKS, který nedávno vydal spolu s Djem Pat Heartem (pod jménem Afro Ginger) na britském labelu Distraktion remix skladby „I Wanna be a pair“ a také si zahrál ve Stockholmu s Hakanem Lidbem, u kterého rozpracoval další track.

V chilloutu zahrají Djové BLUE a STANZIM, světelný park bude obsluhovat LJ technical, chybět nebude ani laser, videoprojekce od Phase a vychytané dekorace.
Lístky lze rezervovat s 10% slevou na adrese tickets@roxy.cz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*