Profil: Moose

Francie, Irsko, Dánsko, Rusko, také dvakrát Slovensko, zkrátka všechna myslitelná evropská místa kam se prodávají letenky. A vedle cestování se také objevil na mnoha radiových show; jeho univerzálnost (našlapané breaky ale i sladké housové pasáže) je prostě vítaná všude. Moose ovšem také slaví úspěchy coby producent i jako zvukový inženýr. Produkci začal spoluprací s Jamie Whitem v roce 1995 společným projektem Party Faithful když vydali pecku „Let there be house“ na vinylu.

Dalším z jejich projektú byl ‚PF project‘ – z této spolupráce vznikl počin „Choose life“ (se slavnými samply z Trainspottingu), který se nějaký ten pátek držel v první desítce v anglických hitparádách.
Moosovo dlouhý výčet remixú jako by navíc určoval ‚kdo je kdo‘ v taneční hudbě; stačí se podívat jaká jména remixoval – Nitin Sawhney, Dave Matthews, Thick D, Monie Love, Afrika Bambaataa, Phats & Small, Adamski a mnoho dalších.

A co plánuje do budoucna v roce 2003? Moose pokračuje v remixérské a produkční činnosti a dále se stará o svojí značku ‚Oven ready‘ a studio v Londýně. Jako dj získal rezidenci v Londýnském klubu ‚Loosen Up‘ a chystá turné po Asii, Austrálii a Novém Zélandu.

Text: Roxy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*