Profil: DJ Agent

Patří mezi dobře známé a zároveň nejlepší české DJs – náleží k vrcholové pětce. Předtím, než se začal věnovat DJingu, pracoval u společnosti zabývající se distribucí hudebních nosičú pro hlavní české labely. Pracoval také jako producent skupiny Tom Is My Sugar. V současné době spolupracuje s propagační agenturou MaFo, která se zabývá pořádáním velkých rockových koncertú a tanečních party na profesionální úrovni.
Od roku 1995, kdy se začal DJingu věnovat, už hrál téměř ve všech českých klubech, které mají co do činění s taneční hudbou. Několikrát hrál také v Holandsku. Velmi často hraje i při speciálních příležitostech, především s dobře známými a uznávanými zahraničními DJs nebo Live acts.

DJ Agent hraje především zajímavé a vysoce kvalitní techno a při svých produkcích nabízí aktuální a nejnovější desky z oblasti techno scény. Jeho sety jsou kromě toho velmi energické. Zajímá se i o jiné styly taneční hudby, takže pro něj nebylo překážkou hrát s Kidem Locem, Autechre nebo Grooverider, protože mimo jiné vlastní velkou sbírku breakbeatových desek.

DJ Agent se současně věnuje komponování vlastní hudby, má ve svém domě malé nahrávací studio, kde se snaží vytvořit unikátní hudbu, která by ho uspokojila. Zhotovil několik remixú pro rockera staré školy Ivana Krále, který hrál na kytaru s Patti Smith, jiné remixy vytvářel pro Ecstasy of Saint Theresa a DJe Nea.
DJ Agent vydal dvě kazety mixú – Pure Future 97 a The Voluntary Work mix, na níž spolupracoval s DJem Koogim. Dělal dramaturgii třetí části dobře známé techno kompilace TECHNO ENERGY pro pražský label NEXT ERA. Mixoval také devátou TECHNO ENERGY na letním festivalu Mácháč 2000. CD, které vyšlo v říjnu 2000, se stalo nejprodávanější kompilací této série!

Kluby, události a místa, kde hrál:

čESKÁ REPUBLIKA: Praha – Roxy, Radost FX, Akropolis, Rock café, Punto Azul, XT3, Eden, Sky Club Brumlovka, Amsterodam, Nasa, Újezd, Slovanský dúm, Plzeň – C klub, Pod Lampou, Výstaviště, Brno – Bobby Centrum Lagrota, Show Hall, Garáže hotelu Intercontinental, Výstaviště pavilon F, české Budějovice – KD Slavie, K2, Liberec – Bazar, Lázně; Mladá Boleslav – černá Vdova; Mnichovo Hradiště – Posilovna; Pardubice – L Klub, Atomic; Hradec Králové – Klub 2001; Svitavy – OK Klub; Benešov – KD Na Karlově; Tachov – Bývalé vojenské kino; Jihlava – club Hovado; Olomouc – S-Klub, Depo No.8; Třinec – Clasic Club; Zlín – Sportovní hala; Ústí nad Labem – čtyřka; Kladno – Spider, Klub 19; Doksy – pláž Máchova jezera; Beroun – Pod Homolkou; Znojmo, Sokolov, Vrchlabí and many more…

Festivaly – Jam 98/99, Lucky people center 97, Sunrising second flush, Sunrising 98, Velké party – Rave diagnosis, Supersonic garage 001, 007, 010, Sliver star parties, Orion Hall, Citadela, Evolution, Machac 99/2000, LPC, Boomerang – Bratislava.

SLOVENSKO: U-Club Bratislava, Žilina, Trenčín, Topolčany
HOLANDSKO: Amsterodam – Club IT; Eidhoeven – Funki bizniz; Nijmegen – Doornroosje
NěMECKO: Love Parade 1999
BELGIE: Liege – Katsu
RUSKO: Moskva – Proton

text: roxy.cz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*