Pridávame 10 miest pre Karavan parking , Tanečné workshopy a už len 3 možnosti ubytovania na Pohode 2024

Pohoda Festival 11.—13. 7. ’24 Trenčín Airport


Pridávame 10 miest pre Karavan parking.
Pre veľký záujem o Karavan parking sme sa snažili čo najviac upraviť areál, aby nám vznikli ďalšie miesta pre karavany. Spustili sme predaj v našom eshope v sekcii Doprava, kedy bude k dispozícii dodatočných 10 miest.

VIAC INFO https://mail.centrum.cz/#:~:text=dodato%C4%8Dn%C3%BDch%2010%20miest.-,VIAC%20INFO,-English%20version%20below


Tanečné workshopy na Pohode 2024

Michal Noga, Simona Machovičová, Barbora a Fero Morongovci, Laco Cmorej, Muzička, Mário Lopéz, Petra Polnišová či legendárni Pokošovci… to je len torzálny výber z ponuky zvučných chodov precízne pripraveného hudobno-tanečného ,,MENU” podávaného pod strechou obľubeného Nay Tanečného domu.

Starostlivo prepracovaná a výživná dramaturgia je rozdelená na dennú a nočnú časť: denná – zameraná na interaktívne tanečné workshopy ponúka lahôdky tradičnej i súčasnej tanečnej kultúry. Nebudú chýbať ani obľúbené a originálne pohybové kreácie s názvom Clip dance (Morcheeba – Rome wasn´t built in a day) či Flitre v rytme pripravované exkluzívne pre každý ročník festivalu. Vychutnajte si toto jedinečné a sýte tanečné menu v NAY tanečnom dome aj tento rok na Pohode počas dňa.

Spišské pár(i)ky – Párové tance zo Spiša Obedná salsa

Clip dance: Morcheeba/Rome Wasn’t Built in a Day Rómske horehronské fajNOTY

Swingové laskonky Ako sa stať kvasinkou

Šarišská div(oč)ina – Živelné párové tance zo Šariša Flitre v rytme: MenuTANCE tRADOVANCE – Temperamentné tance z Gemera a Liptov
Všetci interpreti

https://mail.centrum.cz/#:~:text=Gemera%20a%20Liptov-,V%C5%A1etci%20interpreti,-English%20version%20below5-miestne stany sú vypredané. Aktuálne sú v predaji už len 3 možnosti ubytovania na Pohode 2024
V Tent Inn stanovom mestečku mimo Family Parku sú k dispozícii už iba stany Tent Inn Classic Plus a Tent Inn Black & Fresh Plus.

Vo Family Parky ostáva k dispozícii posledných pár stanov Tent Inn Black & Fresh Plus, čo je už posledná možnosť, ako sa ubytovať s deťmi vo Family Parku.Vypredané sú Chatky Inovec, Chatky Trenčín, 5-miestne stany, Capsule pre dvoch, Igloo stany, Tent Inn Classic stany, Tent Inn Black & Fresh stany, Silent Camp a aj Camping vo Family Parku.

VIAC INFO

https://www.pohodafestival.sk/sk/novinky/5-miestne-stany-su-vypredane-aktualne-su-v-predaji-uz-len-3-moznosti-ubytovania-na-pohode-2024?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=aktualne_su_v_predaji_uz_len_3_moznosti_ubytovania_na_pohode_2024_currently_there_are_only_three_accommodation_options_available_for_pohoda_2024&utm_term=2024-06-20


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*