Poslední info k Celebration.

První desku roztočí už ve 20:00 púvodně neplánovaný Ian Blond. BlonĎáka ale u nás máme rádi, takže jsme bez váhání přijali jeho nabídku a už tak výbornou sestavu o něj rozšířili. Iana Blonda řadím mezi univerzální DJe, kteří jsou schopni se svým setem přizpúsobit téměř jakékoliv situaci a neuvěřitelně jej během hraní stylově zalomit, aniž by přitom ztratili pozornost publika. Lze tedy očekávat, že i tentokrát klub skvěle rozehřeje a nachystá jej pro vstup první hvězdy večera – brněnské DJky Luccy.

Pokud jsem psal, že blonĎáka tady lidi mají rádi, pak u Luccy to platí dvojnásob a je skvělé, že se k nám po jarním debutu vrátila tak brzy. Lucca se za gramofony postaví už ve 21:30 (!!!). Tuto informaci bych rád vypíchl pro opozdilce, kteří jsou zvyklí se do klubú courat až po púlnoci, cestou z hospody. Jelikož tuhle vynikající DJku v našich klubech poslední dobou moc vidět není, bylo by škoda si tuto příležitost nechat ujít.

Aby byla motivace ještě větší, zvýší se od 22:00 vstupné ze 120,- Kč na 150,- Kč. Jde o čistě motivační zvýšení, vstupenku je totiž možné až do pátku 19. září zakoupit v předprodeji za 90,- kč, tedy více než o třetinu levněji.

Po dvouhodinovém setu královny našeho DJingu nastoupí ve 23:30 její host – vynikající španělský DJ, Nito. Jako hlavní hvězda slavnosti dostal k dispozici celé 3 hodiny, takže si budete moci jeho vypilovaný technonářez pořádně vychutnávat až do púl třetí ráno, kdy ho za gramofony vystřídá rezident klubu – DJ Raa.o. Pokud se Nita už teĎ nemúžete dočkat, doporučuji si zatím stáhnout kratičké video z jeho vystoupení. Video najdete na našich internetových stránkách: http://olympia.webz.cz a opravdu stojí za to!

Co jsem psal o Ianu Blondovi a jeho neuvěřitelné schopnosti se přizpúsobit, platí i o Raa.ovi. Takže jak se sluší na řádně vychovaného gentlemana, zkrotí během svého hodinového mixu zdivočelého oře rozjetého Nitova technosetu, aby v púl čtvrté ráno uvedl za mixpult druhou dámu naší slavnosti.

Začínající DJka E-Lite vás během svého dvouhodinového mixu jistě přesvědčí, že má před sebou ještě hodně zajímavou budoucnost. Co hraje, hraje moc dobře s výborným citem pro výběr desek a pro mix. Myslím, že její set bude velmi příjemným zakončením celé párty.

Takže v sobotu, 20. 9. od 20:00 v klubu Olympia v Hranicích: CELEBRATION!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*