Partyboyove dobrodružstva – 17diel.

Zabáva som sa ako obvykle začal už vo štvrtok v klube Spojka, kde svoje trojdňové turné po Slovensku začínal brnenský minimal dj Subsist. Bolo tu dos veľa ľudí a atmosféra výborná, takže som domov odchádzal až po polnoci.


Deň s veľkým D bol samozrejme piatok a to preto, že sa vo filmových štúdiách na bratislavskej Kolibe konala dlho avízovaná mega techno akcia Feel3. Potužený ploskačkou Vodky som sa vrútil na už dobre zaplnený techno parket a započúval sa do nervy drásajúcich zvukov electra, ktoré servírovala rakúska djka Electric Indigo. Dlho netrvalo a skákal som aj ja zľava doprava a krútil sa v rytme tej nádhernej hudby. (žeby to bolo iba tým alkoholom?).

Nástup nemeckého Chrisa Liebinga som zvládal o to horšie a preto som sa radšej odobral do
vedľajšieho house stagu. Tam ma okrem výborného setu košického dja Merseyho, ktorý si prizval na pomoc aj živých hudobníkov(bonga, basa, spev) čakali aj matrace od Kenvela.
Zvalil som sa na jeden z nich a potom už len ládoval 3bity, kým som sa necítil dostatočne oddýchnutý na Ďalší útok.

Ten prišiel samozrejme veľmi skoro a tak som sa už o pár minút tlačil smerom k techno parketu, kde medzitým nastúpila česká djka Ladida(aspoň myslím).
Ako hrala vám nepoviem, lebo som skončil niekde pri záchode a vykecával s nejakou mne zrovna sympatickou slečnou. Nech si hovorí kto chce čo chce, ale parties sú predsa len aj o
nadväzovaní nových známostí…

Takto dostatočne vyblbnutý som sa vydal na dobrodružnú cestu dole Kolibou s nádherným výhľadom na mesto Bratislava. Po asi hodinke som potom dorazil domov a okamžite zalomil.
čo doda? Bodaj by bolo takýchto večerov v tomto roku, čo najviac…

Váš Partyboy

Ostatné reportáže od Partyboja tu https://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*