Palace: Kill Bill

Po niekoľkých rokoch prichádza režisér kultového Pulp Fiction s novým v poradí už štvrtým filmom. Opä vás bude naahova príbehom rozdelených do viacerých častí bez časovej následnosti a opä tu nájdete aj kopu z vecí jemu vlastných ako krvilačná pomsta, či bezhlavé zabíjanie.

čo sa trochu zmenilo je postava Umy Thurman, ktorá sa z predávkovanej priateľky mafiánskeho bossa stala príažlivá blonĎatá samurajka čierna Mamba, používajúca svoj meč v boji so spravedlnosou. Asi už chápete, že hrá hlavnú úlohu- nevestu, ktorej priamo pri oltári zavraždili nielen manžela, ale aj celý zvyšok rodiny. Ona tento masaker prežije a berie osud do svojich rúk.

Uma však nie je jediná hviezda, ktorá si v tomto vynikajúcom filme zahrala. Teši sa môžete aj na Ex Charlieho Anjela Lucy Liu, ktorá hrá bossa Tokyjskej mafie s čínskoamerickým pôvodom, ktorá je jednou z vrahov rodiny čiernej Mamby.
Má preto tie najlepšie predpoklady. Smr vlastných rodičov videla na vlastné oči a stala sa z nej jedna z najlepších vrahov sveta.

Pred Mambou stojí neľahká úloha. Musí zniči piatich chladnokrvných vrahov a pritom sama zosta nažive.
či sa jej to podarí však zistíte až v kine. Teši sa však môžete na dokonale pútavý film, ktorý je nabitý všetkým tým, čo musí poriadny hollywoodsky film obsahova. Nechýba ani dostatok humoru, ktorej je v tomto paradoxne hrôzostrašnom filme celkom dos…

Kedy film hrajú sa dozviete na www.palacecinemas.sk

Text: Filmarik

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*