Palace: Chicago

Myslím, že tie ocenenia však dostal tento film zaslúžene, veĎ stačí pozrie na herecké obsadenie a je vám všetko jasné… Právnik Flinn je Richard Gere(Priateľ Julia Roberts vo filme Pretty Woman), väzenská dozorkiňa dôverne zvaná všetkými Mama zasa Queen Latifah(Neserte nám pestúnku) jedna z vrahín ex Charlieho Anjel a hlavnú postavu Roxie Hart stvárni ex Bridget Jones.

K tejto paráde sa pridá naozaj pikantný príbeh o tom, ako zneužíta žena(Roxie Hart) zabije svojho milenca a namiesto slučky ju nakoniec čaká svet showbiznisu a peňazí. Jej manžel však v tejto hre slúži iba ako figurka, dobrá akurát na zaplatenie právnika.

Práve ten zohráva vo filme najväčšie rolu. Považuje totiž celé súdne konanie za predstavenie v ciskuse a podľa toho sa aj chová. Svoju klientku predstaví v médiách ako najväčšiu chudinku na svete a seba pritom vyzdvihne ako právnika, ktorý ešte neprehral ani jeden prípad. Roxie Hart zo začiatku síce hraje jeho hru, no počasie si miernym prekrútením vlastného osudu priženie takú slávu, že právnika už zdá sa ani nebude potrebova.

Pýtate sa ako to všetko skončí? No načo by ste potom, ale išli do kina, že?
A máte svätú pravdu, nebudem vás teda už Ďalej týmto filmom zaažova a radšej vám dám vrelé odporúčania, aby ste si ho čo najskôr išli na vlastné oči pozrie, lebo

Kedy a kde film dávajú? Sa dozviete na internetovej stránke www.palacecinemas.sk

Text: Filmarik

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*