Observer : Tlačová správa

OBSERVER
26.04.2003

Observer se do Fabricu vrací v periodických intervalech, clubberúm vždy přináší řádnou porci aktuální, stylově pestré elektronické taneční hudby, představuje talenty a mistry ze zahraničí, presentuje českou a slovenskou elitu, pokaždé přidává něco navíc.

V sobotu 26.04.2003 vystoupí před fantastickým ostravským publikem vynikající sestava umělcú, tvořená kanadským zázrakem DJ Preach z Montrealu, stále a po právu populárnějším Chorvatem Ogi (právě vydává debutní produkci na respektované britské značce Planet Rhythm) a domácími Kaiser Soze, Daho (oba Lunar), Alleki z olomoucké Barumby, drtičem Hooby a BB Mike. Line up postavený z výše uvedených DJs slibuje nevšední noc plnou napětí, gradace, energie a především skvělé muziky servírované ostře, přesně a promyšleně.

Novinkou, předeslanou vychytávkou navrch bude minimal floor v režii Clicks´n´Cuts teamu Daho, Subsist a Aleph (aka Kaiser Soze). V příjemném prostředí nově otevřených, komfortních prostor Fabricu najdete nadmíru příjemnou hudbu určenou všem kdo rádi objevují nepoznané.

Součástí Observer parties bývá již tradičně módní přehlídka Diffusion, nevídaná laser show kouzelníka Sonny, taneční performance výborných Dark Angels z Brna a neodmyslitelná úprava prostoru dekoracemi Depo9. Brilantní zvuk a světelný park jsou nedílnou součástí dobré pověsti jednoho z nejlepších českých klubú, který nabízí ve spojení s Observer party … nejvyšší kvalitu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*