Nightrain : Tlačová správa.

Pozvanie prijali dvaja páni, z jednej agentúry, s rovnakým štýlom. Prvým z nich je PP Delux. Košický dj a promotér v jednej osobe je hlavným pilierom agentúry VIP, ktorá výrazným spôsobom profiluje a podporuje scénu v regióne. Rovnako ako druhy hos aj on píše do českého tanečného časopisu Xmag a pozna ho môžeme ako osobu, ktorá stála pri zostavovaní lineup-u k poslednej Beefree. Hranie absolvoval v takmer všetkých kluboch, no vydie ho môžeme predovšetkým v kluboch Maxiss&xxx a Vrtula. Okrem wet&hard-u sa angažuje aj ako techno dj.

Druhým hosom v poradí je pán ktorý si hovorí Styller. V poslednej dobe aj v zahraničí úspešný slovenský producent príde zahra naživo várku nových trackov(, ktoré sa objavia za pár mesiacov na novom vinyle,) doplnených dj setom. Jeho poňatie wet&hardu je o čosi tvrdšie ako sme zvyknutý u burianovcov, no čo by ste čakali od rodáka z technomeccy – zo Šale?! Píše do Xmagu a je prispievateľom rôznych web serverov.

Rezident akcie, dj Andy je typom dj-a, ktorého či dáte hra na začiatok, do stredu, alebo na koniec party, vždy roztancuje aj to najpohodlnejšie obecenstvo. Nuž niet sa čo čudova, veĎ hraje od roku 1992. Odvtedy sa vyprofiloval cez rôzne štýly až k tech housu a wet&hard-u. Má za sebou prvé skúsenosti aj ako producent. Pravidelne ho môžeme vydie v domácom Clube22 s Klimom, no hral istý čas aj v Prahe, kde pozbieral cenné skúsenosti.

Všetci ľudia, ktorí holdujete neviazanej zábave v priateľskej atmosfére, pridíte. Táto noc bude plná krásnych zvodných ženských tiel a pravých &quottvrdých” chlapov. Odviažte sa, oblečte si niečo výstredné, no ale buĎte sami sebou. Vy ostatný
choĎte radšej na diskotéku, dajte si borovičku za 12 korún a chode domov pozera TA3.Akcia je zadarmo, začiatok je o desiatej. Viac informácií získate na www.club22.ay.sk.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*