Nescafé Wilsonic 2003 – Bratislava sa chystá na svoj hudobný festival

Tento ročník predstaví to najlepšie zo súčasného popu a elektronickej hudby. Návštevníci zažijú skvelú náladu koncertov a parties pod jednou strechou v atraktívnych priestoroch. Popri etablovaných zahraničných hosoch sa predstaví aj čas domácej hudobnej scény.
Koncepciu a kreatívnu stránku festivalu Nescafé Wilsonic má na starosti usporiadateľská agentúra Holoda & Hvorecký. Pre produkciu a technické zabezpečenie akcie bola vybraná renomovaná pražská agentúra Next Level Entertainment.

Nescafé Wilsonic bude prehliadkou hudobnej aj grafickej tvorby a životného štýlu novej generácie. Tradičná a inovatívna, organická aj digitálna kreativita sa spoja na akcii, ktorá ukáže novú, veľkomestskú podobu Bratislavy. Celkový zážitok umocnia originálne videoprojekcie a mohutný svetelný park. Ozvučenie sa realizuje najkvalitnejším dostupným sound systémom Class A. Presný program a Ďalšie dôležité informácie budú v najbližšom čase zverejnené na internetových stránkach festivalu www.wilsonic.sk. Tam postupne nájdete aj životopisy všetkých účinkujúcich doplnené o zvukové ukážky mp3.

Vstupenky na festival NESCAFÉ WILSONIC budú v predpredaji od 20. septembra v obvyklých predpredajoch na Slovensku a v českej republike.
Zaznačte si už teraz do kalendára dátum: piatok 31. október 2003.
Bratislava sa chystá na svoj hudobný festival Nescafé Wilsonic.

NESCAFÉ WILSONIC 2003

31. október 2003
Park kultúry a oddychu
nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
Bratislava
www.wilsonic.sk

VSTUPENKY / TICKETS :

Predpredaj / presale:
290 SK / 240 CZK / 9 EUR + poplatky / commision
Ticketportal – Ticketpro – Ticketstream

Predpredaj On – line SK
www.wilsonic.sk
www.bajkonur.net

Předrodej On – line CZ
www.rave.cz

Na mieste / At door :
390 Sk / 15 EUR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*