MTV – exkluzivní mediální partner Creamfields

Prední mezinárodní hudební televizní stanice MTV a festival Creamfields mají totiž mnoho společného. Creamfields už dávno není jen o taneční muzice, ale je součástí mnohem širší mezinárodní hudební scény, stejně jako MTV.

MTV je hudebním a zábavním kanálem nové generace, který ukazuje cestu i ostatním hudebním televizím. A Creamfields je znám jako „lídr“ hudební festivalové scény. Proto jde o zcela přirozené partnerství, které je pro obě strany komplimentem.

Sledujete-li MTV, pak věnujte pozornost podrobnostem o Creamfields v Roudnici nad Labem, které bude už brzy tato stanice vysílat. Informace o festivalu múžete získat i z internetových stránek www.creamfields.cz nebo www.mtve.com/european.

Jestliže navštívíte festival, potkáte téměř jistě štáb pořadu MTV Dance Floor Chart, který bude natáčet záběry z Creamfields pro stěžejní pořad MTV Dance Floor Chart, který uvádí VJ Becky Griffin. Je proto docela pravděpodobné, že mnozí návštěvníci festivalu se uvidí právě v MTV! Dance Floor Chart Show z Roudnice se bude vysílat v polovině srpna.

V pořadu Dance Floor Chart uvidíte rozhovory s hlavními účastníky festivalu, včetně interwiev se špičkovým českým dj Michaelem Burianem, který se letos výrazně prosazuje v zahraničí, zejména v Anglii, ale také „v Mecce“ taneční hudby na ostrově Ibiza.

Partnerství s MTV jen potvrzuje mimořádně vysokou prestiž a kvalitu festivalu Creamfields.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*