M-Tip(65.)

Určite sa minimálne 70 percent z Vás, čo navštevujete bajkonur.sk , chystá na Pohodu do Trenčína. Bolo by odo mňa trúfalé keca o nejakej inej akcii, ktorá by tento víkend stála za pozornos . Mne osobne stačia mená Kosheen, Silicone soul, Adam F, Hooverphonic, Dredzone a aj Cardigans. Sú to telesá, ktoré sa minimálne oplatí vidie, naozaj nemám o čom polemizova. Skôr by som dal také praktické rady. V minulosti som zažil už nejeden festival svetového mena, s trikrát väčšou účasou publika a viem čo treba a čo netreba.
Milí moji festivaloví clubeery, v prvom rade si zoberte so sebou toľko kondómov, na koľko sa cítite. Ak sa rozhodnete už pre akýkoľvek počet, prihoĎte pre istotu ešte jednu krabičku naviac. Nikdy neviete, čo do seba šupnete a s kým nakoniec skončíte. A keĎ sa rozhodnete niečo povzbudivé kupova priamo na mieste, robíte somarinu. Jednak budú ceny dos vysoké a po druhé neviete, kto Vám čo predá. Na festivaloch sa potulujú všelijaké existencie, ktoré si radi privyrobia nejakú tú korunu navyše. Ja viem, je neskoro, ale buĎte opatrní! Ako ste si všimli, tento rok počasie akosi zase nevyšlo a tak radšej majte pri sebe zopár pršipl᚝ov, sú oveľa príjemnejšie ako dáždniky, ktoré môžu niekomu aj oko vypichnú.
Ja viem, že vo festivalovom mestečku sa nadväzujú nové kontakty a človek sa chce zoznámi s novými tvárami. Bez toho to jednoducho nejde. Nemýľte si však festival s módnou prehliadkou, na ktorej sa musíte blisnú. Nechajte radšej svoje cennosti doma, tam im bude rozhodne lepšie. NIkdy nevieš, kto stojí za Tebou, v živote si ho predým nevidel a s 95 precentnou prevdepodobnosou, ak Ti niečo ukradne, už ani neuvidíš. Mne sa stalo na slovenskom festivale, že som prišiel o oblečenie, ktoré som si odložil na pár minút, kým som sa chcel v jazere okúpa.
Oki, to by bolo v skratke asi všetko. Aha, niečo som predsa zabudol, nezabudnite si doma platnú vstupenku a kilá dobrej nálady.
¼úbim Vás všetkých!
Off – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*