M-Tip(63.)

Nemyslite si, že som debil alebo čo, nerozprávam si sám pre seba, len niekedy si tak nahlas vravím, o čom by som písal, čo by sa oplatilo pripomenú Vám a tak. No stáva sa mi, že sa pozabudnem a potom ako oný debil naozaj vyzerám.
Ostatný piatok sme si urobili preparty na Propeleri a júúúj, tak Ti Vám bolo dobre. Zotrvali sme len nejakú hodinku, kým sme sa vybrali na kulminačný bod oného večera, do Incheby. Boli sme svedkami bitky, vlastne sa k samotnej bitke ešte len schyľovalo, ale nechýbalo veľa. Aktérmi boli holé hlavy. KeĎže mám možnos niečo zosmoli a uverejni to, robím tak. Nemôžeme sa v piatok večer bavi a zahodi predsudky, vysra sa na to, že ten je tmavý, ten je buzerant, tamtá je hipíčka? človek sa chce bavi a zopár podnapitých jedincov Vám náladu totálne dodrbká. Uf, pozitívum oná Summer garden party na Propeleri mala, dozvedel som sa, že aj Rusi produkujú skvelú tanečnú hudbu a sú dj´s, ktorí ju hrajú. Keby sa Vás tam zišlo viac, nič by sa nestalo, veĎ ste nemuseli zaplati ani korunu! Atmosféru na akcii robia okrem hudby predsa ľudia, Vy ste samotnou podstatou zábavy. Vôbec mi nesvedčí mudrovanie, ukončím to radšej.
Kam sa vyberiete cez víkend, lepšie povedané, mohli by ste sa vybra?
Na víkend ja opä požehnane akcií a ažko sa vyberalo. Je leto a treba sa nadýcha čerstvého vzduchu, ak je možnos. Orientoval som sa najmä na open air festivaly. Nemôžem však zabudnú na Elám, kde sa už v piatok koná MIE, klasická zostava obohatená o hosa z UK. U MaĎarov nám začína Sziget a je možné zaži tam zujímavé akcie, podrobnosti si nájdite na ich domovskej stránke http://www.szigetfestival.com/. V sobotu by som Vás upozornil hneĎ na dve open air akcie, jedna sa koná za Nitrou, v autocampingu Jelenec, kde zahrá Jozef Sedloň z českého bookingu Lighthouse, mám rád ich značku. Druhá akcia má meno Download open air a koná sa na nádvorí Zvolenského zámku, lineup je zaujímavá a lákavá je určite otvorená čajovňa. Zámky a hrady ma vždy priahovali, majú v sebe čaro atmosféry, akú ponúkajú len historické budovy. Ak ste poblíž choĎte.
My sa čítame next week.
Off – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*