M-Tip(57.)

Premýšľal som veľmi dlho, predlho, čo zaujímavé by ste mohli cez víkend absolvova. Nech som ako chcel, kinu som sa vyhnú nedokázal. Skúste si nevšimnú reklamu valiacu sa zo všetkých strán, propagujúcu Vášho fejvrit herca a krásavca. Prebleskol Vám teraz mysľou Matrix? Tam presne som mieril. So sexi týpkami Neom a Trinity sme sa po prvýkrát stretli už pred štyrmi rokmi. HneĎ po uvedení si film našiel fanúšikov po celom svete a stal sa z neho kult. V týchto dňoch prichádza do slovenských kín II. pokračovanie Matrix Reloaded.

Tanečný parket môžete v jeden večer víkendu pred nami zameni za šero premietacej sály kina vo Vašom meste a spolu s Neom bojova proti svetu Matrix. Sám patrím k fanúšikom a viem, že v sobotu sa zošuchnem v sedadle a viac ako dve hodiny budem pohrúžený do deja odvíjajúceho sa na plátne prešovského kina. Okrem Prešova premietajú Reloaded v: Bratislave, Trenčíne, Nitre, Žiline a Košiciach.

Nitrančania sa môžu vráti spä do reality hneĎ v sobotu v miestnej Pekárni, kde sa pečie už siedme pokračovanie Semtex complexx s headlineujúcim Jacekom Sienkiewiczom.
Len tie najlepšie zážitky si uchovajte, aby ste nemuseli next wík toho veľa deletova.

Off-Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*