Leporelo Digital

Tlačová správa: Leporelo digital

Účko, Bratislava, 25.10.2003

live: Tomas Jirku (traum/revolver/klang/force inc/audio.nl/CAN)
djs: Milosh (!”@.*!%/leporelo/SK), Pussy Kontrol (leporelo/SK), Skank (leporelo/SK)

Premiérová akcia Leporelo Digital v novootvorenom bratislavskom klube Účko je voľným pokračovaním akcií Leporelo, ktoré agetúra Leporelo robila za čias U.Club-u. Radi by sme vám priniesli to najlepšie z elektronickej hudby.

Hosom tej najbližšej, ktorá sa koná v sobotu, 25.10.2003 bude legendárny producent českého pôvodu, KanaĎan Tomas Jirku. Toms Jirku sa predstaví v live sete svojej produkcie, ktorá sa objavila na takých významných značkách ako je Force Inc., Traum Schallplatten, Onitor, Revolver, Intr_Version, Klang Elektronik, Audio.nl a Ďalších. Nie je vylúčené, že Tomas sa tu predstaví aj ako dj a vy si budete môc vypoču a zatancova si na všetko od detroitskej klasiky až po najnovšie kolínske minimal techno. Rozhodne sa aj po tejto stránke máte na čo teši.

O Ďalšiu zábavu sa postarajú najlepší minimal-click-glitch-micro-deep-techno-house dji Pussy Kontrol, Skank a Milosh z leporelo. minimal techno music crew. a teši sa môžete aj na predstavenie nového producentského počinu Milosa s názvom M.Case EP na novo vzniknutom bratislavskom labeli !”@.*!% distribuovaného známou kolínskou distribúciu Kompakt.

www.tomasjirku.com
www.leporelo.sk
www.ucko.sk
www.e-records.sk
www.kompakt-net.de

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*