Kiara dnes oslavuje.

K 23
Kiara b-day party
06.11.2003

Akcia začne o 21:00 a vstup bude ako každý iný štvrtok 0,- SKk.

Profil: DJ X.Morph /redrum.soundsphere.cz_Brno/
DJ-ingu sa vážnejšie začal venova okolo roku 2000, a to štýlom, ktoré v Brne najviac chýbali – drum ‘n’ bass a breakbeat. Týmto štýlom sa venuje v celom ich spektre, od kľudnejších vecí (intelligent/chillout) po tvrdšie a tanečnejšie (hardstep/techstep) určené predovšetkým na tanečný parket. Jeho DJ-ské sety by sa dali charakterizova ako zmes svižných, zábavných a zvukovo prepracovaných trackov podporených dlhými a plynulými mixmy.
X.Morph je zastupovaný agentúrou Rave Through Soundsphere (RTS – www.soundsphere.cz, je členom brnenského združenia Redrum a je rezidentom klubu Perpetuum.
Možnos poču ho, ste mali v mnohých kluboch po českej a Slovenskej Republike, z tých známejších napr. v XT3, Punto Azul, Abaton, Akropolis, Cross (Praha), Fabric, Planet, Coffee shop (Ostrava), Alcatraz (Třinec), Perpetuum, Fléda (Brno), Depo9, Barumba (Olomouc), Liquid (Liberec), Klacxon (Litoměřice), Spojka, Duna, U.club (Bratislava), Stará Pekáreň (Nitra) alebo na prestížnom festivale Hradhouse 2001, 2002 a 2003.
Stal sa víazom tohtoročnej sútaže Jim Beama Music `Dj wanted drum and bass` a majiteľom prvej ceny, profesionálneho mixpultu.
Demosety a záznamy z d’n’b a breakbeat akcií sú k stiahnutiu na stránkach brnenského združenia Redrum: www.redrum.rave.cz.

Profil: Bluelighter (REDRUM, BRNO, CZ)
Začiatky tohto 25 ročného brnenského dja, vlastným menom Honza Pelána, siahajú do roku 1999, kedy začal hráva v domácom Tetrahydroclube. Už v tej dobe vystupoval s djs Mystique a Overflow, s ktorými je v súčastnosti členom zoskupenia Redrum spoločne s u nás dobre známym djom X.morphom. Toto drum’n’bassové združenie funguje už cca. dva roky a zastrešuje drum’n’bassovú scénu v Brne a okolí. Bluelighter má svoju rezidentnú noc s názvom IMAGINE v klube Perpetuum (Brno) a mimo toho hral už po boku skoro všetkých českých dnb djs po celej republike. Niekoľkokrát sa ukázal aj na Slovensku (bicie`a`bassy/PO, DUNA/BA, dnb.sk narodeniny – SPOJKA/BA…) a zahral dokonca aj v holandskom Utrechte. Momentálne mu imponuje najmä tvorba producentov ako Baron, VectorBurn, MoonContractor, Reverb, Teebee, Project51 a samozrejme mnoho Ďalších. Pri jeho setoch ho často doprevádza Burak na priečnu flautu.
V novembri čaká Redrumákov – Bluelightera a X.morpha hranie v susednom Poľsku.

Profil: Bugan (dnb.sk_PN)
Pod týmto pseudonymom, ktoré mu “prischol” ešte v detstve, sa skrýva 25-ročný piešanský DJ Bugan, ktorého zastrešuje drum ‘n’ bassový booking dnb.sk.
Jeho dj-ské počiatky siahajú do roku 2001, kedy sa po prvýkrát neoficiálne predstavil spoločne s Larrym a Bisleym na poslednej drum ‘n’ bassovej párty v bývalom moravanskom Klube 22, avšak chu skúsi to aj za gramofónmi ho pochytila ešte v roku 2000, na prvej párty, ktorú absolvoval – Boomerang. KeĎže nemal kde skúša hra, tak si krátko na to kúpil dos lacné gramofóny, požičal si mix a hral dovtedy, až kým sa nenaučil zrovnáva rýchlos. Po prvýkrát sa jeho meno zviditeľnilo pred rokom, kedy sa prebojoval až do finále spoločne s Larrym a Lixxom, na súazi o najlepšieho drum ‘n’ bassového DJ – Jim Beam Wanted! Odvtedy jeho DJ-ská kariéra nabrala spád a je ho čoraz častejšie vidie a poču hra na akciách.
Stal sa rezidentom nepravidelnej dnb párty RUNNIN’ v piešanskom clube 22. SnáĎ bolo by treba ešte spomenú, že si zatiaľ stihol zahra napr. na Detonation (Plastik/Prešov), v Labe_I (CZ), na Hodokvase (Pezinok), Spojka (BA), Galéria DUNA (BA), BeeFree 2003 (BA)…

Profil: Kiara (dnb.sk_PO)
Rodáčka z Prešova a spoluzakladateľka drum ‘n’ bassového večera s názvom bicie ‘a’ bassy, po prvý krát stála za gramofónmi koncom novembra 2001, avšak aktívne hráva asi od augusta 2002. Od jej začiatkov ju zastrešuje slovenský drum ‘n’ bassový server a booking zároveň dnb.sk. Počas svojho, nie veľmi dlhého hrania, už stihla zahra na mnohých akciách, napr. v Starej ¼ubovni v klube Labyrint, v Skalici, v levickej Tehelni na akcii TMAtuBYtu, v košickej Starej Sladovni na veľkej akcii pod názvom V.I.P., v košickom ABSOLUTE alebo klube xXx, v bratislavskom kultovom U.clube, v DUNE, či na letnom BeeFree. V marci 2003 bola pozvaná českým bookingom tuzexx na akciu COSMIX SOUND EXPERIENCE, ktorá sa konala v F klube pri Brne. Obľubuje dynamický hard-stepový drum ‘n’ bass. V jej setoch môžete poču Ram Trilogy, Total Science, Concord Down a produkciu, ktorá vychádza na labeloch ako Renegade Hardware, Ram Records či Black Sun Empire… V jej DJ-skom kufri nájdete aj niekoľko exkluzívnych white labelov.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*