HRAD03 – Dj Tráva – profil

Dj Tráva/cz

DJ Tráva bol rezidentom legendárneho klubu BUNKR. Hraje od roku 1995, v roku 1996 sa stal jedným z prvých rezidentov klubu ROXY – noci zvané SHAKE (najúspešnejšej klubovej noci v Prahe v roku 1999).
Od roku 1997 je organizátorom a rezidentom noci MIX, na ktorej vystupoval a predstavil live acty ako SUPERCHARGER, HYPNOTIX, a takisto medzinárodných DJs ako BUSHWACKA, TERRY FRANCIS, NATHAN COLES + NILS HESS(GET FUCKED!), PAT HEART, ALEX REECE a mnoho Ďalších. Táto noc bola v roku 2000 vyhodnotená ako party roku.
Vystupoval po boku veľkých mien ako DAVID ALVARADO, MR C, JEFF MILLS, DAVE ANGEL, JOSH WINK, Carl Cox… Každoročne je hosom veľkých významných festivalov.
Od roku 1997 je TRÁVA členom trip hopovej skupiny SIGNIFICANT OTHER, v ktorej má okrem účasti na živých koncertoch tiež slovo skladateľa.
KeĎ sa pustil do mixovania z vinylov, získal si postupne vĎaka svojej všestrannosti a nezameniteľnosti priazeň nielen pražských klubov.

Začiatkom roka 2001 vydal s kapelou SIGNIFICANT OTHER prvé album Mongo.love.
Jeho najobľúbenejším štýlom je house, tech house, deep, funk, techno.
• &quotDJ roku 1999″
(podľa časopisov Tripmag, Bassline, Rock Report)
• &quotDJ roku 2000″
(podľa časopisov Tripmag, Report)
• &quotDJ roku 2002″
(podľa časopisu Report)
• &quotDJ roku 2002 Slovensko”
(podľa Bajkonur.sk)
Zahraničné vystúpenia:
Fínsko
France
Germany
Austria
Polland
Slovakia

Je majiteľom labelu Lex record.

HRAD03 – 15.8.2003 Beckov

DAVE NAVARRO (MAIN RECORDS, FRANKFURT), TOKY (numb/standa)
Michael Burian (jpa/flesh/cz), Tráva (lex.rec/cz), Boss (knedeep), Dodo.man (bajkonur), Little Loui (maxibooking), Pappi (maxibooking), Breeth (bajkonur), Wychitawacs (21:10 promo), čára (21:10 promo)

– začiatok 18.00, hrad otvorený od 17.00 za každého počasia, 12 hodín hudby, videoprojekcia, zelený laser, vege jedla, etno čajovňa, djs nápoje

www.bajkonur.net/hrad

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*