HRAD03 – Dave Navarro – profil

Dave Navarro/Main Records-Frankfurt

Jako Dj se věnuje hudbě již od svých 15-ti let. Od roku 1990 je pořadatelem celé řady parties v legendárním Německém klubu Parkhaus a klubu Cookies, kde hraje jako resident po boku Dje ZIP (Perlon rec/De). V roce 1997 zakládá svúj vlastní velkoobchod s vinyly Main records (Offenbach) a téhož roku i label Aspeak, na kterém vydává např. Johannes Heil. Dave Navarro má za sebou hraní snad ve všech klubech v Německu. Již třetí letní sezónu pravidelně hraje na Ibize, v Holandsku a Kanadě (naposledy byl čestným hostem narozeninové tour po Kanadě s Ritchie Hawtinem). Dave patří mezi uznávané Djs Frankfurtského klubového života. Patří spíše ke starší generaci Djs.U nás hrál například na Lucky People Center (neoficiálně po boku Mike-T), vystupoval v Pražském clubu CZ Beat, několikrát zazářil v Brněnském Perpetu, vystoupil po boku Jamesa Ruskina na Apokalypse 12,a na druhém flooru Apokalypsy s Gayle San a Oliverem Ho, na Ostravském techno mejdanu Observer nebo jako VERSUS vedle Jerryho na akci Mortal Kombat. Dave je všestranný Dj hrajicí snad vše od elektra po progresive techno. Je znám svými spíše progresivnějšími pumpinkovými sety s prvky elektro-techna. Má za sebou spolupráci s interprety z Choke music (www.chokemusic.de) a z neměckého labelu Stylusflight (www.stylusflight.de).Vystupoval vedle zvučných jmen typu Samuel L. Session, Adam Beyer, Massimo, Oliver Lieb, Ritchie Hawtin atd.

HRAD03 – 15.8.2003 Beckov
DAVE NAVARRO (MAIN RECORDS, FRANKFURT), TOKY (numb/standa)
Michael Burian (jpa/flesh/cz), Tráva (lex.rec/cz), Boss (knedeep), Dodo.man (bajkonur), Little Loui (maxibooking), Pappi (maxibooking), Breeth (bajkonur), Wychitawacs (21:10 promo), čára (21:10 promo)

– začiatok 18.00, hrad otvorený od 17.00 za každého počasia, 12 hodín hudby, videoprojekcia, zelený laser, vege jedla, etno čajovňa, djs nápoje

www.bajkonur.net/hrad

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*