HRAD03 – 15.8. – djs profily

Dj Boss/Knedeep records

Pochádza z Piešan, čo je kúpeľné mesto neĎaleko od Bratislavy ležiace na rieke Váh, význačné veľkou návštevnosou cudzincov z rôznych krajín sveta a momentálne sa môžu piešanské kúpele popýši aj návštevou pilota F1 Davida Coultharda. Meno, ktoré by sa malo zapísa do povedomia Vás, ktorí s obľubou navštevujete parties je Slavomír Britáň aka DJ BOSS. Narodil sa 4. 5. 1981 a tento rok oslávil okrúhlu 20. Na rozdiel od bežného postupu – najprv DJ potom vlastná produkcia – DJ BOSS začal tvori najprv vlastné amatérske tracky – to bolo okolo roku 1994 – 95. S Deejayingom na parties sa predstavil v roku 2000 a vtedy sa začal venova vlastnej produkcii aj profesionálne. Do dnešného dňa sa už stihol zúčastni takých akcií ako sú Pohoda, Boomerang, Beefree, Stereodrome, Saturation a zahral si v kluboch U-club v Bratislave, Metroklub v Šali, Stará Pekáreň v Nitre, a dokonca sa mu už naskytla príležitos hra aj v Ďalekom zahraničí, a to v Bulharsku v klube Roxy, Blade a dvakrát open air.

Dj čára/21:10 promotion

Začal hra začiatkom v roku 1997. Po vzniku klubu Velvet v Trenčíne sa stáva jeho rezidentom. Už od začiatku sa výraznou mierou podieľal na vzniku a rozvoji tanečnej a klubovej scény v Trenčíne a okolí. Od roku 1998 je rezidentom TECHNOLOGYCu, jednej z najúspešnejších klubových nocí na považí, ktorá začala v GOA clube v Dubnici n/V. a v súčasnosti pokračuje v považskobystrickom klube Vrtula. Spolu s DJ.Luhom vytvorili na Technologycu nerozlučnú dvojicu a postupne sa na ňom predstavila už takmer celá slovenská, ale aj svetová techno špička!!!

HRAD03 – 15.8.2003
Beckov

Line:up
DAVE NAVARRO (MAIN RECORDS, FRANKFURT)
Michael Burian (jpa/flesh/cz), Tráva (lex.rec/cz), Boss (knedeep), Dodo.man (bajkonur), Little Loui (maxibooking), Pappi (maxibooking), Breeth (bajkonur), Wychitawacs (21:10 promo), čára (21:10 promo)

12 hodín hudby, videoprojekcia, zelený laser TMaCX, fire show, ethno čajovňa, vege jedlo, chladené nápoje

www.bajkonur.net/hrad

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*