House Successful – Terminal 12.4.

Slovíčko „staronové“ nie je v úvode textu spomenuté náhodou. Terminal sa nachádza totiž na dobre známej adrese – Špitálska 4. Áno – ide o priestory bývalého Charlie´s, ktorý definitívne ukončil svoje pôsobenie pred necelým rokom.

Ale aký má Charlie´s súvis s elektronickou tanečnou hudbou? Pamätníci si možno „osvetlia“ obdobie rokov 1995 – 96, kedy sa v Charlie´s raz za mesiac konali legendárne akcie, kde pravidelne hrávali Toky, Benco či dokonca, momentálne hlavne v čechách populárny, Felipe.

Teraz máme rok 2003 a s ním dostáva tento legendárny priestor novú dimenziu. Interiér klube zmenený na nepoznanie, zvuková aparatúra z U.clubu a programový koncept zameraný na elektronickú tanečnú hudbu.

V sobotu, 12.apríla, sa v Terminali bude hra hlavne deep a jazzy house a nie sú vylúčené ani svižnejšie rytmy. Na programe dňa je totiž združenie djs Lapsus Kolektiv (www.lapsuskolektiv.sk) so svojou nocou House Successful. Ako hlavného hosa si pozvali rezidenta klubov Budha bar a Hlbočina a jedného z najrešpektovanejších djs Bratislavy – DeeM.

A aby toho nebolo málo, line-up doplní miláčik ženskej časti publika dj Titan, ktorého môžete vidie aj na blížiacom sa Booomerangu. Vstupné na akciu House Successful je 100 Sk.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*