HODOKVAS – Corvin Dalek – rozhovor

CORVIN DALEK/flesh berlin

Ahoj Corvin. Len zopár otázok pre fanúšikov tvojich setov na Slovensku pred tvojim vystúpením na HODOKVASE 21.-23.8.20003 v Pezinku. Tešíme sa, že opä zavítaš na Slovensko a predvedieš nám svoje umenie tak ako to len ty dokážeš…vieš čo mám na mysli:-) Tú užasnú atmosféru, ktorú dokážeš vytvori a strhnú tak celý dav.

Ďakujem. rád hrám svoj WET&HARD na Slovensku, to je pravda. Je to pre mňa niečo špeciálne. Zažil som tam už niekoľko úžasných akcií. Je to pre mňa vždy veľmi sexy zážitok hra tam. Ako iste vieš, pochádzam z MaĎarska a Slovensko je vlastne mojim rodným susedom. Ale nie je to len tak obyčajné susedstvo, je to čosi viac. Spolu pracujeme na novom tracku pre mladú generáciu nových Európanov. Nadišiel konečne čas ukáza západu kto my z východu naozaj sme. Tak ako sa hudobná scéna posúva stále viac na východ musíme práve teraz dokáza akí sme kultúrne. Musíme si uvedomi, že nesmieme zmeška tú príležitos dokáza akí sme divokí, s otvorenou mysľou a veľmi veľmi sexy – my &quotnoví Európania”. WET&HARD je náš štýl hudby!
60 roky boli definované, keĎ Anglicko objavilo svoju vlastnú verziu rock n rollu a to bol vznik beatu. Potom prišli the Beatles a swingujúci Londýn a svet zmenili navždy. V 70 rokoch Anglicko formoval punk a v 90 rokoch Nemci zlomili bariéru pravidiel hudby rocku svojim technom…tak prečo by sme my „noví Európania“ teraz nemohli ukáza akí kreatívny sme. Svet nás sleduje!
a tak verím, že uvidím mnoho mladých sexy ľudí, ktorí prídu podpori moju hudbu a stanú sa tak súčasou WET&HARD na tanečnom parkete spolu so mnou.

Môžeme od teba očakáva špeciálnu show na akú sme doteraz zvyknutí…??

Určite! Predvediem vám ten zvuk čo máte tak radi. Zvuk novej Európy – pre vás všetkých – bude to WET&HARD.
KeĎ budete dobrí, zahrám vám aj niektoré tracky z môjho nového albumu.

Ako vôbec tráviš tohtoročné leto okrem hrania…?? Máš nejakú obľúbenú aktivitu čo môžeš zvedavým fanúšikom prezradi…??

Takže, hral som na Loveparade v Mexico city pred niekoľkými mesiacmi a potom som mal obrovské vystúpenie WET&HARD na party v Kolumbii. Medzitým samozrejme pár hraní v Anglicku. Tiež som pracoval na mojom albume, takže pre zmenu som príliš mnoho nehral. Doteraz najviac času som strávil vo svojom štúdiu (mám taký milý “štúdiový-stan”!) Skutočne som potreboval zmeni rutinu a tak som sa tam zavrel na pár dní, aby som dokončil svoj prvý album a venoval sa aj iným veciam než len hraniu. Jasné, že občasné hrania si beriem, ale tento krát bolo pre mňa omnoho dôležitejšie vytvori novú hudbu.
Urobil som track queztalcoatl spoločne s mexikým dj-om klang-om, ktorý obsahuje Aztécky vplyv a tradičné inštrumenty a takisto track so skupinou nazývanou The Nand, sú zo Shanghaia, (čína). Tam aj vydám ku koncu roku špeciálne mixované CD a track (nesie názov Happy Paradise) je čas tohto projektu. Ďalej som pracoval na predlohe môjho vlastného prvého albumu, ktorý vyjde v októbri u FLESH. Spolu s Markom sme pracovali na dvanástich stránkach Hotkunst graficky! a ja pracujem na zopár remixoch a pripravujem sa na vystúpenia na Criemfields.cz a v Poľsku, Ďalej na septembrové turné po južnej amerike….no a potom si musím ešte naplánova turné pre môj album.

Máš nejakú novinku….čo o tebe ešte nevieme a chcel by si sa pochváli…??

Myslíš niečo ako….či nemám nové prsné implantáty…?? alebo či nie som len žena v mužskom prevleku…?? alebo či si holím genitálie…?? alebo že si o sebe myslím, že som metrosexuálny 🙂

Dúfame, že sa ti na Slovensku bude páči a spravíme všetko pre to aby si sa s našou podporou cítil čo najlepšie. Ďakujem ti za interview.

Aj ja Ďakujem. bude mi cou hra pre vás! Hlavne ma nezabudnite obklopi množstvom nádherných sexy slovenských „rošteniek & hošánkov“ a potom budem najspokojnejší 🙂
Uvidíme sa čoskoro…teším sa.

Pripravila: Silvia*

CORVIN DALEK vystúpi na open air festivale HODOKVAS 21.-23.8.2003 v Pezinku.

www.hodokvas.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*