Headlineri unikátnej dvojstage párty Radio_FM Nudance

Najväčšia marcová akcia v Bratislave ponúka štvoricu svetovo uznávaných producentov, ktorí majú spoločné to najdôležitejšie, hudobnú produkciu keďže všetci produkujú kvalitný drum & bass, dubstep, drumstep, filthstep či techstep.

Celá párty sa odohrá na dvoch stageoch, kedy Nudance stage sa bude nachádzať v Majestic Music Clube  a Dubflex stage bude v Hopkirku. Na akcii vystúpi viac ako 20 producentov a djov, bude to pestrá tanečná žúrka. „This gonna be legendary“. Lístky sú už v predpredaji v MMC Caffe alebo emailom – tickets@nudance.sk
Viac info o akcii na www.nudance.sk alebo facebooku http://www.facebook.com/events/261102817278271

TC live at radio_fm nudance 10th march 2012 Bratislava MMCTC (Don’t Play Records) /Anglicko
Prvýkrát sa v Bratislave predstaví svetový dnb-dubstep producent TC z Bristolu. Hity ako Where’s My Money, Rockstar, Jump, Borrowed Time či Deep ho katapultovali na svetovú dnb špičku. Tomuto talentovanému a usilovnému djovi sa dostáva podpory od Pendulum, Chase & Status, Subfocus, Andy C, Friction, Skream, Benga, Joker a Rusko. Nedávno mu vyšiel hustý dubstepový track Concrete a tanečný dnb Tap Ho, ktorý počuť na väčšine dobrých akcií. Vo februári mu vychádza EP Bass By The Tonne a v súčasnosti pracuje na druhom albume, z ktorého odohrá nový materiál aj na Slovensku. Je na čo sa tešiť, tento sympatický Brit sľubuje poriadnu tanečnú show.

http://www.tcdnb.com
http://soundcloud.com/tcdnb

Essential Mix by TC
http://soundcloud.com/nudance/tc-essential-mix-20080119 TC-Essential Mix-20080119 by NUDANCE MUSIC

 

SHOCKONE (Viper recordings, Shogun, Technique, Never Say Die) /Austrália
Z austrálskeho mesta Perth pochádza ďalší zaujímavý hosť, skvelý producent a dj s príznačným menom SHOCKONE, pretože jeho tanečné tracky najprv šokujú a následne maximálne nabijú energiou. Karl je skúsený producent a remixér dnb ako aj dubstepu za čo hovoria hity Polygon, Crucify Me, Relapse, Adachigahara’s Theme alebo True Believer. Pre rok 2012 pripravuje nový tanečný album, z ktorého odohrá niektoré tracky už na marcovej akcii.

 

 

http://www.viperrecordings.co.uk/artist/999917/shockone
http://soundcloud.com/shockone

COUNTERSRIKE (Prspct, Algorythm, Yellow) /Juhoafrická republika
Counterstrike zohral významnú úlohu pri zviditeľnení Južnej Afriky na mape svetového drum and bassu. Justin Scholtemeyer aka Animal Chin a Eaton Crous aka 500 Mills sú aktívnymi DJmi už od skorých 90tych rokov. Vydali viac ako 60 dnb, hardcore a dubstep trackov a v roku 2011 vystupovali v 17 krajinách. Pre rok 2012 pripravujú vydanie Collaboration project EP na vlastnom labely a momentálne usilovne pracujú na sólo materiále. Rozhovor s Justinom si môžete prečítať v najnovšom vydaní časopisu Wave.

http://www.algorythmrecordings.com
http://soundcloud.com/counterstrike

 

COOH aka Balkansky (Prspct, Wicky Lindows, Offkey) /Bulharsko
Štvoricu uzatvára reprezentant bulharského dnb, Ivan Sashev Shopov alias COOH. Jeho tracky možno nájsť na labeloch ako Prspct, Wicky Lindows, Dubsaw, Substrakt, Position Chrome, Offkey či Union Records. Cooh sa nevenuje len lámaným beatom, jeho čas vypĺňa ďalší projekt BALKANSKY, pod ktorým tvorí dubstepové tracky. Je všestranne nadaným umelcom, druhou vášňou pod hudbe sú pre šikovného Bulhara kresby a grafika. Jeho sety sú nabité energiou a tvrdým techno zvukom.

http://www.ivanshopov.com
http://soundcloud.com/cooh


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*