Drum´n´bass DJs pozor!

Nielen drum´n´bass komunikta si určite pamätá minuloročný projekt &quotDJs wanted drumnbass”, ktorý vyhlásil pravý bourbon Jim Beam.

Projekt fungoval veľmi jednoducho. Akýkoľvek dnb DJ (začiatočník či pokročilý) poslal svoj set alebo tvorbu, ktorý bol následne &quotzavesený” na webe.
Návštevníci webu hlasovali a najúspešnejší traja postúpili do finále.
Finále Jim Beam Music 2002 sa uskutočnilo 15.11. v klube Elam, kde okrem dnb DJs súažili na druhom pódiu aj kapely z hitparády Demovnica (www.demovnica.sk) o zaujímavú finančnú prémiu.

Víazom “&quotDJs wanted drumnbass” a gramofóny Technics si na základe hodnotenia poroty (Gabanna a dj Elvis z kultovej ostravskej formácie dvoika.troika) odniesol dj Larry.

Je nám potešením oznámi, že Jim Beam Music je v aktuálnom ročníku aktívny opä aj medzi zlámanými beatmi.

Projekt funguje presne ako minulý rok a všetky potrebné informácie nájdete na oficiálnej stránke www.jimbeammusicdnb.sk.

Súažiacim djs pripomíname že termín, dokedy majú zasiela svoje sety je 10.august. Samozrejme je možné zasla i set ktorý bude pozostáva z čisto vlastnej produkcie ( live act ), v prípade postupu do finále ho však bude nutné aj naživo prezentova !!!

A hlavná cena? Zatiaľ sa nechajte prekvapi…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*