Disco TV Profil: Angel De Castro

Angel je majiteľom renomovaného vydavateľstva COSTA ESMERALDA RECORDINGS. Okrem toho už má za sebou aj niekoľko skladieb , ktoré sa objavili na birminghamskej značke Integrale Musique a tú vĎaka menám ako Regis, Surgeon či Female netreba nikomu na Slovensku nejako zvl᚝ predstavova.

Ako DJ sa predstavil už na všetkých významných španielských festivaloch ako CÍRCULO DE BELLAS
ARTES, PHONOTICA, ELECTRONIKA , SANTIROCK a samozrejme aj na tom najprominentnejšom- barcelonskom Sonare. Od mena jeho kvalít sa dá očakáva i účinkovanie v tých najlepších kluboch pyrenejského polo ostrova. Jeho set si mali možnos vychutna návštevníci klubov CÍRCULO DE BELLAS ARTES, MOOG, RACHDINGUE,FLORIDA 135, ROCAMAR, COCOON, SOMA, PIU či ZEUS . No a keĎže rád cestuje, môže sa pochváli nespočetným množstvom krajín ktoré vĎaka svojej hudbe už navštívil. Európu stihol prebrázdi od Nórska až po Portugalsko.
V súčasnosti sa venuje práci, ktorá by sa onedlho mala objavi hneĎ na niekoľkých labeloch. Jedným z nich je „New Era“ Tonyho Thomasa, s ktorým už pracoval na niekoľkých spoločných remixoch. Okrem New Era sa Angelova „práca“ onedlho ukáže aj na KABARETT
RECORDINGS,CHAMAN RECORDS, AND BRASA RECORDS.COSTA

Angel De Castro sa v Bratislave predstaví 6.9 ako headliner DISCO TV party na Zlatých Pieskoch. Hra bude na hlavnom ,Orange Disco TV 1, pódiu.

HOUSE D´ARRET RECS OO8
KABARETT RECS 002
KABARETT RECS 006
KABARETT RECS 00?coming soon
COSTA ESMERALDA RECS 001
NEW ERA RECS 005
NEW ERA RECS 01?coming soon
CHAMAN RECS 005

Text: Galagha

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*