Colosseum – Tlačová správa.

Headlinerem party bude vynikající dj a producent Dj Hardcell ze Švédska, který se brněnskému publiku se představil loni v létě jako live act a na party Colosseum ho uslyšíme ve 2 hodinovém setu ze 3 gramofonú. Sekundovat mu budou naši sousedé z Rakouska – sympatická Virgin Helena a na Moravě velmi oblíbený Johannes Reinthaler. Jako host ze Slovenska se nám ve svém minimalistickém setu předvede dj Benco, dále čerstvý vítěz Musik dance awards elektro mág Dj Orbith a celý line up uzavírá dvojice Dj Lukscha a Dj Re-set.

Masivní zvukovou a světelnou aparaturu zajišuje AC Akustika s aparátem o výkonu 100 kW. Obří světelnou show budou dotvářet velkoplošné videoprojekce a výkonný laser Kvant.

Velký dúraz je kladen na pohodlí všech návštěvníkú párty, kteří budou mít k dispozici 600 míst k sezení, dva velké, dobře zásobené bary uvnitř haly a venkovní bar s grilovanými specialitami a samozřejmostí je také šatna.
Na místě budou také stánky s party doplňky, lighsticky a také XTC testy.

Start je ve 20.00 a konec v 8.00, po skončení pokračuje afterparty v Boby centru – klub La Grotta. Začátkem května se uskuteční v jednom z brněnských klubú warm up party & Go Go konkurs. Všechny aktuální informace naleznete na hudebních serverech nebo od 12.4. na stránkách www.colosseum.sk.

COLOSSEUM
23.5. 2003 , BVV G2, Brno

Dj Hardcell (Zync, Mankind Swe)
Djane Virgin Helena (Tatort At)
Dj Johannes Reinthaler (Pulsate, Subarea At)
Dj Benco (Subtech Sk)
Dj Orbith (Bassline Cz)
Dj Lukscha (Colosseum Cz)
Dj Re-set (Colosseum Cz)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*