Citadela – Decoder : tlačová správa

CITADELA : DECODER
BRNO, BOBY CENTRUM, 21.09.2002

Jako každá předchozí bude mít i tato Citadela několik premiér, řadu kvalitních, zavedených a žádaných jmen. Historicky poprvé se českému publiku představí britský DJ Mark E.G., majitel značky Black Out Audio, tvúrce celé řady respektovaných CD mix kompilací, několikanásobný DJ roku v bývalé Jugoslávii. Poprvé se na pódium u nás postaví také mladý polský DJ Plus. Christian Wunsch živě a Max Duley za gramofony, vynikající a po právu žádané osobností současné světové techno scény, spolu s nimi se na jednom stage představí Toky, president bratislavského U.clubu, producent, který se skrývá za pseudonymem Rumenige. Skvělý line up doplní domácí Radan Mach, Hyde a Skipworker.

Tech house floor v prostoru La Grotta je sestaven ze jmen, která patří ke skutečným špičkám stylu, zahrají zde DJka Reeha, residentka pražské Radosti FX, Manio jeden z výtečného dua E.C.A., projektu, který nedávno debutoval na značce Lighthouse Records, brněnský DJ Muzzy, ze Slovenska přijede Dodo a pražskou house scénu budou jistě skvěle reprezentovat Dan Cooley a Milan Kroužil.

Dobrým zvykem každé Citadely je stále více navštěvovaný chill out v Café De Paris, kde se tentokrát představí německý DJ, producent a majitel několika značek, Strobocop, experimentální set předvede Tibor a jeho clubový kolega Superskank, jeden ze zakládajících členú Leporelo DJs, samozřejmě nebude chybět vynikající Gadap.

Citadela je party s vysokou úrovní také díky bohatému doprovodnému programu a tradičně skvělému technickému zázemí. Tentokrát bude připraven osvědčený sound systém Marcel Audio, barevný laser Kvant, pro zvýšení bezpečí návštěvníkú XTC testy. Jedním z vrcholú noci se jistě stane propracované vystoupení Mechanical Dancers a módní přehlídka shopu Diffusion, to vše podpořeno skvělou ohňově mechanickou show připravovanou společně z depem a droids dancers.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*