BLUE LEVEL#4

Ako Ďalšie pokračovanie Blue levelu sme si pre vás pripravili niečo nové…..Prvou zmenou, a nie malou je miesto konania. Preslávený modranský kultúrny dom a jeho fantastické priestory nám umožnia využi ho v celej jeho kráse.

Pre našich milých a zlatých návštevníkov máme i malinké prekvapenie: nie čisto drum’n’bass, ale i pár koncertov vami dobre známych skupín. O 19-tej hodine sa predvedú KPL-čo to je? Tomáš, Gregor & Vlado sú členovia tejto mladunkej pezinskej kapely, štýlovo ju môžeme zaradi medzi PUNKROCK. A čo Ďalej? SECOND HAND ako predskokan modranskej kapelky MALEVIL, ktorej celoaprílová šnúra po všetkých známejších kluboch Slovenska začne v Modre, dňa 4. apríla. Tak, máte tú poctu, premiéra nového koncertného programu len a len pre Vás!!

Po úžasnom kultúrnom zážitku, a to som si istá že vás neopustí pocit nadšenia z tejto akcie ani po mesiaci, o 22:00 ľudí rozprúdi drum’n’bass. No ako by vyzeral Blue level bez dnb?? 3 stages, video&light production, prezradím vám i malinké tajomstvo……. Balkónik, kde sa budete môc do sýtosti vytancova je umiestnený vo veľkej sále, no pre malú kapacitu čaká na prvých návštevníkov.
česká hviezda babeLN(Praha) vám namixuje kvalitný tanečný set, Ďalším z rady DJs bude Gabbana, ktorým sa môže pýši slovenská drum’n’bassová scéna , a napokon, no nie v poslednej rade zahrá šikovný trnavský Dj Lixx, ktorý svojim štýlom hrania určite poteší každého človiečika, ktorý aspoň trošinka inklinuje k drum’n’bassu. Druhý floor bude čisto fruitovo-traktorová záležitos. Losos & RTG z Modry predvedú svoje najnovšie tracky pohybujúce sa od tanečného junglu až ku tvrdšej odrode drum’n’bassu aka Ed Rush… Tretím floorom bude oddychový chillout, poprepletaný experimentálnymi trackmi, na ktorom vysúpia Poo djs z Bratislavy so svojím novým projektom, doplneným o video produkciu.

Verím, že sa máte na čo teši a že my sa môžeme teši na vašu návštevu…. Text: Anet, organizátor

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*