Bajkonur Clubbing : Tlačová správa.

Oproti pôvodným plánom sa zúžil line up, no nič to nemení na fakte, že v stredu 30.apríla sa môžete teši na víazov výročnej ankety Bajkonuru o najobľúbenejšieho dja roka – Tokyho a Bossa, ktorých doplní výborný slovenský techno producent a rezident bratislavského U.clubu – Dalo. Chýba nebudú ani zahraniční hostia.

Prvým z nich Dj Jerry, rezident a organizátor jednej z najväčších českých mega techno parties s názvom Apokalypsa ako aj autor relácie Kissmania na brnenskom rádio Kiss Hady. Ako aj Dj Radan Mach z brnenskej agentúry Lunar, ktorý je považovaný za nástupcu Kaisersozeho.

Štýlová pestros zostane rovnaká ako na avizovanej The Third. Preto druhý floor začne drum and bassom, ktorý vám naservíruje najfundovanejší človek cez DNB – víaz súaže Jim Beam Most Wanted a teda najlepší drum and bassový dj Slovenska – Larry so svojim dlhoročným súputníkom Ricki Fitzom. Neskôr vaše bunky rozprúdi Ďalší z členov Bajkonur teamu – Dodo.man a hra sa bude samozrejme house.

Ak sme vás presvedčili, bude určite pre vás zaujímavé vedie aj to, že ak stihnete na túto akciu prís do 23.00 hodiny zaplatíte za vstupné iba 199 .- Sk. Neskôr sa vstupné zvýši na 249.- Sk. čo doda na záver…klub Terminal nájdete na Špitálskej ul. číslo 4 v Bratislave (bývalý Charlies pub)!

30.04.2003
Terminal club, bratislava

techno floor:
Toky (subtech/numb/ba), Radan Mach (lunar/brno/cz), Dalo (subtech/o+j/ba), Boss (knedeep/pn), Breth (bajkonur/elam/ba), Jerry (lunar/brno/cz), Vynkel (br3v3ku/no3/nz)

drum n bass / house:
Dus@n (ba) Ricki Fitz & Larry (signall/bajkonur/ba), Destroyah (ba), Felix a Hendrix, Dodo.man (bajkonur/ba), Pappi (crystal agency/ba)

klub TERMINAL
www.terminalclub.sk
www.bajkonur.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*