Počúvaj techno set z PalicaVonzvreCa od Chuckyho

PalicaVonZVreca je označenie pre techno akcie a zároveň to je hudobné vydavateľstvo pod patronátom Dalibora a Braňa Kŕča. Táto pravidelná techno noc začínala v bratislavskom U.Clube cca v roku 2002 a v súčastnosti sa preniesla do klubu WAX.

Prvá platňa vyšla už v roku 2000 s top menami ako rezident Tresoru Pacou, japonský Takaaki Itoh, či domáci Kre/Kŕč a projekt Olga+Jozef. Neskôr sa tu vystriedala celá plejáda top mien ako DJ Boss, Rumenige, Loktibrada, Hu, ale dokonca aj Regis , Oscar Mulero, Christian Wunsch, Go Hiyama, Female, či Radial, Makaton, Reeko, UVB, Lag a Anton Pieete .

Krátko po vydaní platní začali aj rovnomenné akcie. Top techno mená sme odvtedy mohli vidieť aj na rovnomenných akciách. Zo Slovenska to boli napr. DJ Boss, Toky, Loktibradaa, zo sveta japonský Takaaki Itoh, španielski Oscar Mulero, Christian Wünsch, či britský Steve Bicknell , James Ruskin, Mark Broom, Surgeon, či berlínsky Sleeparchive, Perc, Rebekah, VSK, Bas Mooy, Anetha, Scalameriya, Parallx, Marcel Dettmann. Viac o najnovších akciách nájdete tu https://www.facebook.com/pg/pvc10

Ak chcete zažiť, alebo si pripomenúť atmosféru akcií PalicaVonvreCa, skúste tento starší set od trnavského techno dja Chuckyho. Odohral ho ešte v bratislavskom Subclube dňa 20.9.2018. Chucky je stálica slovenského techna už viac ako 20 rokov a jeho skill patria k tým lepším, čo na SK máme.

Tu je celá diskografia labelu:

Staršie tracky značky počúvajte tu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*