Počúvaj mixovaný Korona set od Pete Loop

Novým mixovaným setom nás dnes potešil housový DJ Peter Šatara alias Pete Loop. Nahrával na chate na Myjave, kde si spravili menšiu Korona party so všetkým , čo k tomu patrí včetne špecialnych oblekov.

Set je v štýle tech house a tempe 123bpm. Sú tam tak úplne nové veci, ako aj ostrieľané klasiky ako Silicone Soul – Right on alebo Bushwacka – Healer.

Peťo bol priekopníkom tanečnej hudby na strednom Slovensku ešte v 90tych rokoch, keď hrával pravidelne na Letisku vo Zvolene , CO night pub v Banskej Bystrici ,či Casablance vo Zvolene. Zasúťažil si aj v mixovaní a v roku 1998 sa stal vicemajstej SR.

Vidieť sme ho neskôr mohli aj na legendárnom Booomerang party alebo U club v Bratislave. Okrem hraní vo väčšine klubov doma sa presadil aj v zahraničí kde ked žil 2 roky v Írskom Dubline sa zaradil medzi techno elitu a s djom Jeffom Waltersom hrali všetkých cluboch v city. Za zmienku stojí ich stredajsia rezidenica v najvačsšom clube v meste Tivoli , alebo hrania v cluboch ako Switch, Bodkins, Woodo a na množstve ielegálnych rave parties v prírode. S Jeffom Waltersom si neskor zahrali aj v Španielskej Barcelone, Rakúskom Kitzbueheli a na Slovensku.

Peter hráva groovy tech-house podporený funky basovými líniami. Populárne je jeho video scratch show na youtube. Jeho intuitívny zmysel pre vytvorenie dokonalej tanečnej atmosféry spolu s exkluzívnou mixovacou technikou ho radia k top djs.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*