Stream miesto klubu – DJ sety od Gabanna, Poprednny, Bollo pre Vás

Ak tento víkend máte chuť tancovať, spravte si party priamo doma. Pozbierali sme pre vás niekoľko aktuálnych DJ setov, ktoré rozhodne stoja za vypočutie. Stačí teda iba kliknúť a party môže začať.

Prvý DJ set sa ponesie v znamení house. Na svedomí ho má Tomas Bollo, housový DJ a producent, ktorý je jeden z najúspešnejších zo Slovenska v tomto smere. Pravidelne nahráva stream pre Ibiza Global Radio, úspešne nás reprezentoval na Miami Winter Music Conference , vydal track so Jocelyn Brown a jeho diskografia je naozaj nekonečná. Vypočujte si jeho posledný set.

Poprednny

Druhý dnešný set trochu pritvrdí do techhouse až minimal techno. Jeho autorom je DJ Poprednny, ktorý sa na scéne pohybuje už 20 rokov, bol rezidentom bratislavského U.clubu a zahral aj na house stage legendárneho berlínskeho klubu Tresor. V roku 2002 získal tretie miesto v ankete DJ Roka na našej stránke Bajkonur. V sete nájdete tracky od interpretov ako Kollektiv TurmstrasseRampa & WhoMadeWhoJimi Jules, či slovenskej Kevi Anavi. Set už síce odznel na Rádiu FM, ale ak ste ho ešte nepočuli, tak rozhodne odporúčame.

Tretí DJ set sa nesie v znamení drum and bass. Namixoval ho Gabanna. O tom, že je DJ Gabanna jeden z prvých djov, ktorí na Slovensku púšťali štýl DnB, prešiel všetky slovenské kluby a festivaly už snáď dodávať ani netreba… Podporte ho kupou nového limitovaného merchu na drumatique.bandcamp.com Ďalšia epizóda Drumatique streamu na Vás čaka už tento piatok od 20-22:00.Ďakujeme za záujem a podporu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*