Podpor domácu scénu a kúp tracky od Tokyho

dj toky a ben long/Space Djs

DJ Toky sa spája so vznikom elektronickej tanečnej scény na Slovensku. Že je Toky nielen charizmatický DJ so strhujúcim štýlom, ale aj rokmi overený techno producent sme sa už neraz presvedčili. Dnes vydavateľstvo NUMB ponúka selekciu jeho starších track vyprodukovaných v rokoch 2000 až 2002 pod prezývkou Rumenige.

https://numb3.bandcamp.com/album/5-8-selection

10 minimalistických techno trackov si môžete dnes kúpiť za symbolických 5€ a podporiť tak domácu scénu, ktorá momenátlne biedi, lebo kluby sú aj naďalej pre Koronavírus zatvorené.

Dj TOKY (Numb/standa)

Postava, ktorá rozhodným spôsobom ovplyvnila vývoj techna nielen na Slovensku. Je najuznávanejším DJ-om a producentom v strednej Európe.
Dj a producent hrajúci po celej Európe a Kanade. Spolu s Dalom jeden z prvých ľudí produkujúcich techno na labeloch Oľga a Jozef, Numb (Rumenige).

Zostáva dodať snáĎ len to, že jeho djskú kariéru začal v roku 1992, ale až od roku 1997 začal hrať techno. Bol dlholročným rezidentom bratislavského U-clubu a členom subtechu. Namixoval skvelú CD kompiláciu Techno energy 10 pre Next Eru.

Okrem Čiech a Kanady hral tiež vo Francúzsku, Španielsku, Dánsku, Nemecku, MaĎarsku, Rusku a Švajčiarsku.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*