Toky, Pappi a Milan Buček – traja králi na hodovačke

Poriadnu hostinu si nedávno dopriali tri legendy slovenskej tanečnej hudby Dj Toky, Dj Pappi a Milan Buček. O Tokym je známe, že rád varí, v jedle sa veľmi dobre vyzná a je naozaj náročným ochutnávačom. A keďže gastroturistika začína byť stále populárnejšia aj v našich končinách, spolu s Milanom a Pappim vyrazili 82km do maďarskej dedinky Ásványráró.

Pappi, Toky

Presne tu sa nachádza Csárda Titán Halászcsárda , ktorá je vychýrená pre svoje rybie špeciality. Vraj majú jedno z najlepších Halászlé v krajine a ochutnávať ďalšie špeciality určite stálo zato. Podľa fotiek všetkým výborne chutilo a reč samozrejme nebola iba o jedle. Čo títo páni na nás ušili sa dozvieme snáď už čoskoro.

Milan, Pappi, Toky

A prečo bolo toto stretnutie naozaj výnimočné? Prečítajte si viac o jeho protagonistoch :

TOKY

Toky je nekorunovaný kráľ slovenského techna. Od roku 1992 brázdi slovenské aj svetové kluby a festivaly. Davy dostáva do varu svojou charizmou a nezameniteľným prístupom k djingu.
Stal pri zrode slovenskej techno scény v klube Boccaccio, kde odohral úplne prvé techno party. Neskôr sa stal rezidentom U.clubu a Metroclubu. Obcestoval celú Európu.

Toky, Milan, Pappi

Milan Buček

Po jeho boku sa ocitol Milan Buček, ktorý na Slovensko pritiahol nielen najlepších djov sveta ako Paul Van Dyk a Tiesto, ale napríklad aj Snoop Doga, a ako spolumajiteľ bratislavského klubu Bajkal organizoval s Tokym pravidelný mesačný event. Milan tiež stojí za slovakiapromotion, ktorá už viac ako 20 rokov bookuje djov na Slovensku aj v zahraničí.

Pappi

Do tretice tu máme DJa Pappiho. Ako najdlhšie aktívne pôsobiaci DJ na slovenskej housovej scéne ho môžeme kľudne nazva otcom housemusic u nás. Výrazne ovplyvnil smerovanie slovenskej elektronickej scény a jej samotný vývoj. Hraje od roku 1991. Začal ako rezident bratislavských kluboch Bajkal, Extreme a Zoom v MaĎarsku. Neskôr hosťoval na veľkých akciách doma i v zahraničí. Ľudí dostáva do tranzu a medzi jeho obľúbené žánre patrí Vocal house, Funky house, Progressive house.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*