Nový obal od Rafa opäť oslnil

Slovenský DJ a grafik Rafo nás pravidelne teší svojimi grafickými prácami pre rôzne zahraničné hudobné vydavateľstvá. Tentoraz robil obal pre platňu Soul Renegades s názvom Speak to me. Za projektom stoja Craig Smith a The James L’Estraunge Orchestra. Craig patril aj k Rafovym djkym hosťom na klubovej noci Popular v Nuspirit clube a Novej Cvernovke.

Ako sám uviedol na svojej Facebook stránke: “Nevedeli sme sa rozhodnúť, ktorú verziu obalu použiť a tak sme použili obe verzie. Jednu ako prednú stranu a druhú na zoznam skladieb. V dnešnej dobe bojujeme všetci, utrácanie peňazí za hudbu a najmä za vinyl nie je ľahké … ale čo stojí za to, je kúpiť si iba kvalitnú hudbu a presne si vybrať, kam svoje peniaze dáte. Táto si to zaslúži.”

Rafo pridáva aj historku ako sa ku Craigovi dostal…”Keď som prvýkrát pozval Craiga Smitha do Bratislavy hrať do Nuspirit Clubu, poznal som ho v rámci 6. Borough Project . Nevedel som ale , aký je skvelý človek. Jeho hudobný vkus a djing ho zaradili na popredné miesto nášho zoznamu hostí v rámci Popular Nights. Hudba pre mňa nikdy nebola len hudba … jej médium používam na spojenie s ľuďmi, zdieľanie emócii. Som šťastný, že sme minulý rok dostali príležitosť pozvať Craiga späť na našu letnú párty pod holým nebom – Galaxia Soul. Mali sme čas spolu jesť, hovoriť, smiať sa. Zdieľame niektoré životné vízie. … Nikdy som svojim hosťom neponúkal svoje grafické služby, nikdy nežiadam o prácu nikoho. O to viac ma potešila ponuka pracovať na Soul Renegades releease. “

Platňu vypočujte tu

https://www.facebook.com/524705795/videos/10157658965525796/

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*