Moloch Vlavo podporil Kotlebu, zavalila ho kritika.

O rozruch na slovenskej hudobnej scéne sa včera postaral bratislavský raper Moloch Vlavo, ktorý sa svojou skladbou zapojil do kampane blížiacich sa Parlamentných voľbách. Reakcie podporu kandidáta kotlebovcov Mareka Geciho však nenechali na seba dlho čakať a prudko voči Molochovi, ale aj Kolebovcov vystúpili viacerí jeho kolegovia.

Tomáš Hafner napríklad na svoj Facebook status napísal: ” Vážil som si Ťa ako kamaráta Denis ako umelca taktiež, ale tomuto kroku vobec nerozumiem..je mi z toho napiču a dúfam, že si časom uvedomíš, že si to dojebal. Hentá banda, ktorých pečiatku si si dal na koniec svojho klipu mňa a mojich kamošov dlhé roky naháňali a mlátili len za to , že skateujeme a sme dogabaní jak Čenkovej deti! Tá odnož kokotov, kt vyzabíjali miliony ludí (hlavne aj cigáňov, tvojich houmies!! a keby vtedy mohli dali by dole aj teba! Dúfam, že si kúpiš aspon niečo pekné na seba za to????‍♀️? do piče s náckami kurva! Neverim, že si toto dal “

Sklamaní sú však aj ďalší kolegovia. Svojimi statusmi sa k piesni vyjadrili aj Zverina, Tono Suchota, Vec, Joe Trendy, či Bene.


Svoje sily spojili aj v rámci pripravovanej spoločnej nahrávky na koniec februára. Iniciatíva prišla od Jozefa Lipu a skupiny Saténové Ruky, na výzvu sa však už ozvali aj raper Zverina, Vec a iní. Internetoví kreatívci už začali tiež vytvárať rôzne vizuály rapera Molocha. napr tu.

O situácii už informoval aj portal refresher a Aktuality.sk na svojom portale noizz a dokonca český portál aktuálne. Iní raperi spravili tiež pesničku o Kotlebovcoch, no s celkom iným nádychom. Skúste túto…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*