Slovenský Kvant osvetlil top balkánsku akciu

Laser show slovenskej firmy Kvant sme použili prvý krát ešte v roku 2000 na našej akcii Bajkonur , dnes osvetlujú top akcie po celom svete. Nedávno boli v Belegrade na slávnostnom odovzdávaní cien MAC / Music Awards a že to chalaní z Kvantu fakt vedia, svedčia tieto zábery.

Podľa slov riaditeľa firmy Michala Šimkoviča išlo o veľkú akciu pre celý Balkán… Víťaz prestížnych cien Best Event Awards, zorganizovalo tento rok ešte viac kreatívnu a inovatívnejšiu show v srbskom Belehrade. Najväčšia laserová show v regióne, ktorú poskytla KVANT SHOW PRODUCTION, spolu s kinetickou show v spolupráci so spoločnosťou Sky Music z nej urobili nezabudnuteľnú a veľkolepú noc.

A my sme radi, že nás Slováci takto pekne prezentovali. Veď pozrite si sami fotky z akcie. Kvant však robil novoročnú show aj pre Bratislavu. Video z akcie môžete vidieť tu

Spoločnosť Kvant spol. s r. o. vznikla v r. 1995. Za roky svojej existencie zaznamenala výrazné úspechy vo vývoji a výrobe vlastných produktov,  získala viaceré ocenenia na výstavách a v súčasnosti viac ako 80% jej výroby smeruje na export do viac ako 50 krajín sveta. Okrem toho sa venuje aj distribúcii technických zariadení pre rôzne oblasti vedy, výskumu , priemyslu a vzdelávania. Od roku 2004 má spoločnosť zavedený systém ISO 9001:2008.

V súčasnosti sa aktivity spoločnosti rozdeľujú do viacerých oblastí, čo viedlo k vytvoreniu nasledujúcich oddelení: Lasery a laserové systémy: Veľmi široká oblasť, ktorá v posledných rokoch zaznamenáva výrazný rozvoj najmä vďaka novým technológiam v polovodičovej technike, zahŕňa vývoj, výrobu a distribúciu laserových systémov SHOW PRODUCTION Produkcia Laserových a Multimediálnych show na významných akciách v rôznych krajinách na rôznych kontinentoch.  https://www.instagram.com/kvant_show_production/ https://www.facebook.com/KvantShowProduction

Ďalšie fotky z Balkánu tu…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*