Slovák Tomáš Baláž víťazom remixérskej súťaže portálu Splice.com

Slovenský producent Tomáš Baláž aka Atomic sa stal víťazom remixérskej súťaže vydavateľstva Black Octopus a portálu Splice.com. Ako jeden zo súťažiacich mal použiť sample pesničky Intonations od speváčky iLL-esha. Tomáš vytvoril celkom nový originálny track s názvom I GOT YOU a vyhral kategóriu COMMUNITY CHOICE. Vďaka výhre môže rok sťahovať profesionálne hudobné sample z portálu splice.com a konzultovať svoju hudbu s profesionálmi bezplatne.

K výhre nám povedal toto: “Táto cena je pre mňa najviac, lebo nevyberala porota, ale všetci zo serveru SPLICE. SPLICE je uzavretá komunita hudobníkov, je to taký Facebook pre hudobných producentov. Hodnotili ma ľudia, ktorých vôbec nepoznám a boli to vlastne len producenti. Label BLACK OCTOPUS vydáva drumbass, trap a future bass….”

Pesnička I GOT YOU má pomalších 100bpm a nesie sa v štýle future bass. Obsahuje dve stupňovacie pasáže a dva dropy, ktoré sú doplnené zostrihanými vokálmi. Zmluva na jej oficiálne vydanie je zatiaľ v štádiu vyjednávania, ale vy si ju môžete vypočuť už dnes na tejto adrese https://splice.com/atomic123456/tomas-balaz—i-got-you-original-mix

Linky:
BLACK OCTOPUS> https://blackoctopus-sound.com/

SPLICE> https://splice.com/BlackOctopus…/ill-esha-producer-challenge
WEB> https://tomasbalaz.webnode.cz/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*