Skupina IMT SMILE zverejnila prvé dátumy koncertov na rok 2024. Nebude chýbať ani špeciálny hosť– KALI

Skupina IMT SMILE zverejnila svoje prvé dátumy koncertov na rok 2024. Hneď 07.01.2024 sa predstavia v Steel Aréne Košice a o pár dní 12.01.2024 aj v Tipsport aréne Banská Bystrica. Po vypredaných koncertoch, medzi ktorými nechýbali ani dva na Bratislavskom hrade a tiež viac ako 8 tisíc fanúšikov vo Východnej, bude skupina IMT SMILE pokračovať s koncertami na zimných štadiónoch. Tentokrát, tak hneď zo začiatku roka, nevynechajú ani najväčšie haly na strednom a východnom Slovensku.
Špeciálnym hosťom bude nielen Laci Strike a SDA CREW, ktorých sme mali možnosť vidieť s IMT SMILE už počas tohto roka, ale spoločne sa so skupinou fanúšikom predstaví KALI. Práve s ním, už niekoľko týždňov, stále bodujú v slovenských rádiách so skladbou Nič sa nemení. „V roku 2018 sme spoločne nahrali skladbu Poď so mnou, ktorá rozhodne nemôže chýbať v našom koncertnom playliste a ktorá má už viac ako 18 miliónov videní na youtube. A tešíme sa, že si spolu s Kalim zahráme už aj našu novú spoločnú pieseň Nič sa nemení. V januári si to v Košiciach a v Banskej Bystrici poriadne užijeme aj s našimi fanúšikmi “ hovorí Ivan Tásler
Začiatok rok 2024 bude, teda poriadne našlapaný s hitmi IMT SMILE a ich hosťami na koncerte v Košiciach a v Banskej Bystrici.

Vstupenky sú už od piatku v predaji na www.ticketlive.skIMT SMILE Streamovacie služby

https://imtsmile.com/

@imtsmile

Foto: Ilona Gerasymova

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*