Richard Müller v najlepšej forme: Všetko je po starom – odkazuje novým singlom!

Richard Müller síce nedávno oslávil už 61-vé narodeniny, no je vo vynikajúcej životnej i umeleckej forme! Dokazuje to aj novým singlom Všetko je po starom, ktorým zároveň ohlasuje ďalší album. Nielen na tejto piesni, ale na celom CD spolupracoval s osvedčenou autorskou dvojicou Ondřej Gregor Brzobohatý – Peter Uličný. Fanúšikovia sa môžu tešiť na Richarda v najlepšej forme, tak ako ho poznajú a majú ho radi. Napokon, i v tejto piesni spieva: „Mám sa dobre! Dnes aj včera, nič sa nestalo. Pretože najlepšie je, keď je všetko po starom.“

Hlboký hlas, melancholická hudba, intelektuálny text… Takto väčšinou fanúšikovia poznajú Richarda Müllera a v takomto móde sa nesie aj jeho novinka Všetko je po starom. Azda len hlas posadil ešte hlbšie a tak spôsobuje o to viac zimomriavok na chrbte.

„Po albume 55 je to opäť spojenie s autorským tímom Ondřej Gregor Brzobohatý a Peter Uličný. Tentokrát do tímu pribudol aj Jan P. Muchow ako producent. A aj vďaka nemu je tento album taký aký je, vrátane autorského pričinenie spomínaného Ondřeja a tiež Petra Uličného. Jeho producentskú prácu považujem za mimoriadne dôležitý faktor pri vzniku albumu. Je producentom naozaj veľkého kalibru, jeden z najlepších, s ktorými som doteraz spolupracoval,“ vraví Richard Müller.


Aj pesničku Všetko je po starom otextoval Peter Uličný, hudbu zložil Ondřej Gregor Brzobohatý. Singlom Richard ohlasuje nový album Čierna labuť biela vrana, na ktorom spolupracoval v tejto autorskej trojici.

„Vytvorili sme spolu album 13-tich skladieb, a možno sa budem opakovať, ale z tejto spolupráce vzišiel jeden z mojich najlepších albumov,“ uzatvára legendárny spevák.

Richard Müller – Všetko je po starom
https://richardmuller.lnk.to/VsetkoJePoStarom

Text: Peter Uličný
Hudba: Ondřej Gregor Brzobohatý
Producent: Jan P. Muchow
Foto : Mayo Hirc
Audio ISRC: ISRC: SK-A01-22-00195
2022 Oyster Agency/ Universal Music

Richard Müller – Všetko je po starom (official lyric video)

https://youtu.be/L_cfYuAPiQ4
Director : Peter Dráb
Animation: Peter Dráb
Graphic Design : Mayo Hirc
2022 Oyster Agency/ Universal Music

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*