Plný klub, výborná atmosféra a veľa známych pesničiek, také bolo posledné Leporelo.

Rozlúčku so Subclubom si v piatok večer okrem ohlásených nenechali utiecť ani dji Dalo, Benco, Poprednny, Kinet, Cole. Rozhodne však neboli sami. Parket sa zaplnil takmer od samého začiatku a známe hity ako Josh Wink – Higher State Of Consciousness, či New Order – Confusion (1995 Pump Panel Remix) nenechali nikoho dlho nečinne stáť 🙂

Dji sa smiali, že už dlho nebolo za mixpultom toľko platní, narážajúc na dnes populárnejšie mp3, ktoré nahradili platne. Toto však bol posledný večer s Leporelo a na rad prišla klasika – platne starostlivo uložené v dj archívoch.

Dostať sa na parket nebolo také jednoduché. Starí známi vás pristavovali na každom kroku s tradičným klubovým welcome drinkom Borovičkou a Vineou, s úsmevom na perách a otázkou čo nové. Barmani už zase nestíhali a my sme spomínali na “staré dobré časy”.

Takto potužený každý ľahko zapadol do davu. Atmosféra sa pri mojom príchode už veru dala krájať aj nožom. Tancujúci vítali prichádzajúce songy nadšenými pokrikmy a piskotom. Vyhecovaní Dji sa predbiehali, kto zahrá lepšiu a známejšiu platňu a ľudia nadšene poskakovali a ponárali sa do tých hypnotických zvukov.

Každá platňa v nás vynorila nové a nové spomienky. Všetci v klube ich mali nekonečne veľa a ku každému kútu sa dali rozprávať nekonečné príbehy.

Dorazil aj Jano Šicko, autor nášho loga Bajkonur spred 20 rokov. A ja som si musel spraviť spomienkovú fotku s ním 🙂

Zden, dvorný VJ viedenského Rádia FM4 premietal na plátne historické letáky klubu spred 20 rokov.

A domov sa išlo až za svitania. Každý dokonalé vitancovaný a náležite s klubom rozlúčený 🙂 S pocitom, že sa na chvíľu preniesol v čase o 20 rokov späť a zažil znova tú atmosféru z tých čias.

Prečo? To už zajtra uvidíte v trackoch, ktoré tu tejto noci odzneli. Spravíme z nich krátky playlist.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*