Autor hitu I Like To Move it, DJ Erick Morillo bol zatknutý a obvinený zo znásilnenia

Podľa DJmagu bol americký house DJ Erick Morillo (49) zatknutý za znásilnenie. Ericka svet pozná najmä vďaka hitu I Like to Move It, ktorý v polovici 90-tych rokov dobil svetové rebríčky pod nickom Reel 2 Real. Znásilnenie sa malo udiať ešte v decembri 2019 v jeho dome na Miami Beach. Po súkromnej párty na Star Island 19 ho domov sprevádzala žena, ktorej Erick dal niekoľko sexuálnych návrhov. Všetky vraj odmietla, no ráno sa prebudila nahá v jeho spálni a nahý stál na vedľa nej.

DJ spočiatku obvinenia popieral, no v stredu (5. augusta) sa potvrdilo znásilnenie, nakoľko testy na Morillove DNA urobené v čase incidentu boli pozitívne. Odvtedy sa odovzdal na políciu so svojím právnym zástupcom.

Erick Morillo má za sebou úspešnú 30-ročnú kariéru v tanečnej hudbe. DJing začína v kluboch v New Yorku a New Jersey. Stal sa hudobným producentom a pod prezývkou Reel 2 Real . Potom sa vrátil späť k svojmu menu a stal sa hlavným DJom v kluboch v Ibize, Európe a USA, ako aj na tanečných festivaloch. Spolupracoval aj s Diddy (predtým Puff Daddy), Boy George, Skunk Anansie’s Skin a pod.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*