Írske techno v Cvernovke už tento piatok, vypočuj si set headlinera Dahryla

Už tento piatok v bratislavskom klube Nová Cvernovka zahrá techno dj Dahryl. Akciu pripravili pre vás Cereal Rave a za 10€ si môžete dať túto vychádzajúcu techno hviezdu z írskeho Belfastu už po polnoci. Akcia však začína už o 22.00 a o lokálny support sa postará rodinné striebro domácej scény Leia Drex. Pamätať si ju môžete napríklad z tohtoročného Grape festivalu, kde v rámci dua Disordered Kind zatvorila sobotný program techno stagu a aj tentoraz nám zahrá staré tvrdé klasiky, ktoré formovali undergroundovú scénu východného bloku.

Kto je Dahryl?

Dahryl prerazil vďaka remixu skladby Reasoning od Jamieho Curnocka. Za krátky čas stihol urobiť dojem na niekoľko veľkých mien na scéne a všimol si ho aj Joe Farr, ktorý ho hneď vzal pod svoj label User Experience. Jeho tvorbu ocenili aj Paula Temple a Manni Dee, ktorý označil jeho track “Crank” za jeden z top 10 releasov roku 2018. Odohrané má už s bláznami ako Dax J a FJAAK, takže sa tešte na nekompromisnú surovú selekciu, ktorá vás nenechá odísť z parketu. Vypočujte si jeho dj set tu

Party otvorí DAVS, ktorý stojí za mixom už dve desaťročia a predvedie svoju vyšperkovanú zbierku, ktorú hromadí od prelomu milénií a o b2b2b záver sa postarajú cereal boys KIRI, VLDK a MLADY, ktorých zatiaľ nikto nebookuje, takže hrajú exkluzívne len na vlastných akciách.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*