Peggy Gou, City Morgue a ďalšie nové mená Pohody

Peggy Gou otvorí Pohodu 2024 poriadnou párty
Peggy Gou patrí k najvýraznejším a najtalentovanejším DJkám a producentkám súčasnosti. Aktuálne sa umiestnila na 3. mieste v BBC Sound of 2024 a získala nomináciu na Brit Awards 2024 v kategórii International Song of the Year s jej megahitom (It Goes Like) Nanana, ktorý patrí k najznámejším songom ostatnej doby.

Peggy sa stala rýchlo populárnou vďaka svojmu jedinečnému štýlu, v ktorom kombinuje house, techno, electro a elementy tradičnej kórejskej hudby. Jej sklady sú chytľavé a hlavne plné pozitívnej energie.

Svoje prvé EPs vydala na prestížnych labeloch ako Ninja Tune alebo Phonica. V roku 2019 si však založila vlastné vydavateľstvo Gudu Records. Pozitívne ohlasy získala aj jej kompilácia DJ-Kicks: Peggy Gou. Vystupovala na najväčších festivaloch ako Glastnobury, Coachella, Primavera Sound alebo Sónar. V rebríčku TOP 100 DJs 2023 magazínu DJ Mag sa umiestnila na 9. mieste.

Debutový album by Peggy mala vydať ešte v tomto roku a ďalšou ochutnávkou z neho je singel I Believe In Love Again, ktorý nahrala spoločne s Lennym Kravitzom.

“Sme hrdí, že sme prví v širšom regióne, kde zahrá ikona súčasnej elektronickej scény Peggy Gou. Vďaka nej Pohoda získava mimoriadne silné meno, ktoré skvelo dopĺňa program tohto ročníka. Bol to dlhý a náročný booking, o to väčšiu radosť máme z jej potvrdenia. Teším sa, že sa práve Peggy Gou postará o otváraciu párty Pohody 2024,” dodáva k bookingu Michal Kaščák z Pohody.

Najpozitívnejšia tanečná party roku 2024 bude na Pohode 2024 počas setu Peggy Gou 🙂

Viac informácií https://www.pohodafestival.sk/sk/artist/peggy-gou?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=peggy_gou_city_morgue_a_dalsie_nove_mena_pohody_peggy_gou_city_morgue_and_more_new_artists_at_pohoda&utm_term=2024-02-26


Porgramové novinky


City Morgue (US)
Americké duo City Morgue tvoria raperi ZillaKami a SosMula, ktorí miešajú hip-hop a rock nekompromisným spôsobom, vďaka ktorému ich milujú rockeri ale aj hip-hoperi. S druhým albumom CITY MORGUE VOL. 2: AS GOOD AS DEAD sa už dostali na 1. miesto v albumových rebríčkoch Billboard Top Rock Albums Chart a Apple Music Rock Albums Chart. Na spoločné turné v roku 2023 vyrazili aj s legendárnymi $uicideboy$. Nezabudnuteľná show a mix rapu, hardcore, trapu, metalu a punku vás čaká na trenčianskom letisku počas koncertu City Morgue.

¥ØU$UK€ ¥UK1MAT$U (JP)
¥ØU$UK€ ¥UK1MAT$U je známy svojou všestrannosťou a schopnosťou bezchybne mixovať akékoľvek žánre. Aj preto je mnohými považovaný za svetovú špičku na tanečnej hudobnej scéne. Povestný je svojím setom na evente FUTURE TERROR alebo svojimi setmi na Berlin Atonal Festivale, na ktorom vystúpil tri roky po sebe. Neuveriteľný set nahral aj pre kultový HÖR Berlin, ktorý je fantastickou ukážkou jeho DJských schopností. V roku 2016 jeho set vokálne doplnila aj Arca, ktorú ste mohli vidieť na Pohode 2023.


Ndox Électrique (SE)
World music, hudobný tranz, perkusie, elektrické gitary, zaklínadlá a tajomno – toto všetko môžeme očakávať od senegalského zoskupenia Ndox Électrique. Miešaním postindustriálnych riffov s perkusiami, pesničiek so zaklínadlami a rituálmi n’döep zo Senegalu sa kapela pokúša na pódiu hudbou vytvoriť spojenie s nehmotným svetom.
Mix všetkých prvkov funguje a ich vystúpenia sú naozaj zážitkom. Ak chcete na Pohode zažiť skvelých muzikantov ktorých štýl búra hmotné aj nehmotné hranice, tak Ndox Électrique sú určite tou správnou voľbou.


SJ yellow (SK/CZ)
DJka SJ yellow je čerstvý vietor (nielen) na pražskej elektronickej hudobnej scéne, ktorá si vás podmaní svojou nákazlivou pozitívnou energiou za mixom ale aj mimo neho. Očakávať od nej môžete mix zbesilého BPM, pričom SJ yellow miluje techno, electro a breakbeat. Je rezidentkou pražského klubu Fuchs2 a zároveň organizuje vlastné akcie ako noRemorse a Duracell. Nedávno ste ju mohli vidieť aj ako support na koncerte Brutalismus 3000. Skvelá energia, rýchla hudba a bezchybné prechody vás zaručene rozhýbu.

Všetci interpreti https://www.pohodafestival.sk/sk/artists-2024?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=peggy_gou_city_morgue_a_dalsie_nove_mena_pohody_peggy_gou_city_morgue_and_more_new_artists_at_pohoda&utm_term=2024-02-26Parkovací sektor P1 je vypredaný.
Najbližší parkovací sektor k bráne festivalu, ktorý je dostupný je aktuálne Parking P2.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*