Partyboyove dorbodružstvá – 18diel alebo sused Škrtič

Aj napriek trochu pokuľhávajúcim výkonom niektorých djov tu vládla výborná atmosféra odzradlujúca zrejme nízke ceny alkoholu.
Najzaujímavejšie na celej akcii bolo, že sa okrem hudby s platní hrali aj tracky jednotlivých autorov spadajúcich pod horeuvedené vydavateľstvo. Poču ste samozrejme mohli Petra G. Hawkensa, Destroyaha ako aj Neona a Noisa zo Soundphreakers. Poslední z uvedených si okrem vlastnej produkcie zavolali na pomoc aj živého rapera – Mec Vrabca, ktorý tiež pomohol k tomu, aby som domov odišiel až okolo druhej hodiny rannej.

V piatok som sa zobudil s opuchnutou hlavou a tak to vyzeralo, že z Doubledeckra nebude nič. Precitnutie nastalo krátko pred jedenástou, kedy som sa splašil a utekal na posledný autobus smerom do mesta. Spoj do Mlynskej doliny som už nestihol a tak som skončil v kube Hlbočina, kde to roztáčali dj Koki a jeho banda. Banda píšem, preto, že to bolo asi pä ľudí, z ktorýcg každý hral na nejaký nástroj, či aspoň rapoval – Artex. ¼udí tu však kvôli Doubledeckeru bolo trochu menej a tak to bolo cíti aj na celkovej atmosfére, ktorú sme sa spolu so zopár dobrodincami snažili marne rozbehnú.

Okolo jednej som už toho mal dos a vyrazil do U.clubu, ktorý sa vraj má čoskoro zatvára. KeĎže som tu doslova vyrastal, nedalo mi sa prís rozlúči. S ruským djom Boomerom, ktorý podľa niektorých prítomných v klube vyzeral ako východonemecký pornoherec mi to išlo ľahko. Začal old school jungle a tak mi viac ani nebolo treba. Postupne pritvrdzoval a pridával rôzne trancové prvky, takže som nakoniec prepotil tričko a snažil sa udrža na uzde jedného pripitého kamaráta, ktorý sa chcel za každú cenu s niekym pobi. Nakoniec som to odniesol ja a odchádzal som aj s rozbitou hudbou na nočák.

Dúfal som, že aspoň sobota bude kľudná a tak som sa ráno po zobudení pustil do vysávania k čomu som si pustil posledné CD od Swayzaku. Chyba! Náš sused zrejme nemá rád elektronickú hudbu, lebo mi asi po pol hodine začal dos silno búcha na dvere s výhražnými výkrikmi k tomu. Ochotný sa s ním nejako dohodnú som otvoril dvere, keĎ ma on aj zo svojim otcom začali škrti a vyhráža sa mi zabitím. Povedal som si, že tento víkend mi už asi nepomôže nič a nechal ich nech sa dostaotne vyšantia a potom zavolal kamarátovi právnikovi. Obaja sme sa na historke dobre zasmiali a uzavreli to slovami, že by mali ľudia viacej huli. Boli by potom k sebe priateľskejší…

čo vy nato? Zabavil som sa dos?

Váš Partyboy

Ostatné reportáže od Partyboja tu http://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*