Partyboyove dobrodružstvá – alebo bitka v U.clube!

Hovorí sa, že peňazí nie je nikdy dos a my chudobní študenti o tom vieme svoje, práve preto si vypomáhame ako sa len dá. V tomto prípade nás z biedy vytrhlo jeden a pol litrové biele víno značky Sangberg za skoro neskutočnú cenu 42,-Sk. Spokojní z výhodným nákupom sme sa hnali do petržalského Propeleru a tešili sa na djov Mima a Mimu z akcie z veľavravným názvom Fuck House.

¼udí tu bolo trošku menej a dokonca aj obávaný house sa nakoniec hral, takže sme sa premiestnili radšej na lavičku k Dunaju a rozprávali si historky z dectva.
Kocha sa zo srdcelámajúceho pohľadu na naše hlavné mesto sme vydržali ešte vyše hodiny, kedy nás zima vyhnala nájs si lepší program.

Krížom cez celé mesto sme sa rútili do bratislavského U.clubu s malými no o to úspešnejšími zastávkami v Budhabare a Hlbočine. Pred vchodom do U.clubu sme stáli okolo polnoci a po prvých vstupných procedúrach si vychutnali nástup anglického dja a producenta Iniga Kennedyho. Ten bol tento večer evidentne vo forme. Nielenže hral výborne, ale
na troch gramofónoch striedal novšie a staršie platne tak, že sa v klube veľmi rýchlo vytvorila perfektná atmosféra a všetci prítomný včetne mňa sa dobre bavili.
Inigo navyše od poslednej návštevy Slovenska pochudol, čo má zrejme na svedomí jeho nová priateľka(Nika77).

Okolo tretej hodiny som sa vyšiel pred klub trochu vyvetra a myslel si, že tento večer dopadol naozaj skvele, keĎ sa zrazu prehnali okolo mňa dvaja šklbajúci sa mladíci.
Kričali na seba rôzne nadávky a tåkli sa hlava-nehlava, čo mi dos pokazilo náladu a pobral som sa radšej preč. Do U.clubu už chodím viac ako sedem rokov, ale takéto niečo som tu ešte nezažil. Dúfam, že sa to stalo posledný krát, lebo rozhodne nechodím do klubu, aby som si zvyšoval sebavedomie podobnými kravinami, ale za zábavou…
čo si o tom myslíte vy ? (Vaše odpovede si rád prečítam na našom fóre)

Váš Partyboy

Ostatné reportáže od Partyboja tu http://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*